„Zły Romeo” autorstwa Leisy Rayven to poruszająca historia o uczuciu, które potrafi płonąć nawet po latach. Wydana w 2017 roku książka zdobyła serca wielu czytelników i do tej pory rozgrzewa emocje.

Miłość jak Romeo i Julia

Cassie i Ethan to dwójka utalentowanych ludzi, którzy zakochali się w sobie podczas wspólnego grania Romeo i Julii. Podobnie jak we wszystkim znanej historii, ta miłość również nie miała swojego szczęśliwego zakończenia. Ethan łamie serce Cassie. Po latach dwójka spotyka się ponownie, aby zagrać na Broadwayu. Uczucia Ethana powracają i pragnie odzyskać swoją ukochaną. Nie wziął jednak pod uwagę tego, że czas zmienił ich obojga.

Oto 7 poruszających cytatów z książki

1#

Pewien mądry człowiek powiedział kiedyś: „Nie da się odnaleźć miłości tam, gdzie jej nie ma, ani ukryć jej tam, gdzie naprawdę istnieje.

2#

(…) czasami nie warto naprawiać tego, co zepsute. Lepiej zacząć od początku i zbudować coś nowego. Lepszego.

3#

Czasem poznaje się kogoś, kto zmienia Cię na zawsze i z jakiegoś powodu nie staje się częścią Twojego życia. Problem polega na tym, że nigdy nie zapomina się tego kogoś.

4#

Na tym właśnie polega miłość. Człowiek przestaje być władcą samego siebie. O jego istnieniu świadczy nie to, co zna, ale to, co czuje.

5#

Tęsknię za Tobą tak, że to aż boli.

6#

Czasami darzenie kogoś uczuciem nie ma nic wspólnego z wolą, a wiele wspólnego z potrzebą.

7#

Czasami otaczamy się murem nie tylko po to, by nie dopuszczać do siebie innych, ale i po to, by się przekonać, komu zależy na nas na tyle, by zechciał go zburzyć.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img