Te książki wprowadzą Cię w świąteczny klimat!

Do Świąt pozostało jeszcze trochę czasu, ale te książki wprowadzą Cię w bożonarodzeniowy nastrój. Przygotuj kubek gorącego kakao, mandarynki, ciepły koc i zanurz się we wciągającej zimowej lekturze!

Te książki wprowadzą Cię w świąteczny klimat!

Zanim ubierzesz choinkę i zaczniesz szykować świąteczne potrawy, wczuj się w ten magiczny czas. Na dodatek książki w świątecznym klimacie to świetny pomysł na prezent na Mikołaja lub Boże Narodzenie!

„Romans pod choinkę”, Katarzyna Bester

To nowa świąteczna powieść popularnej autorki romansów. Ray Colton po trudnych doświadczeniach z przeszłości pozwala sobie jedynie na miłość do swojego miasta: Nowego Jorku. W nim łatwiej przetrwać nawet znienawidzone święta Bożego Narodzenia. W dniu swoich urodzin ratuje młodą kobietę, która została napadnięta na ulicy i szybko nawiązuje z nią gorący romans. Przy okazji chce pokazać jej wszystkie niesamowite miejsca, jakie znajdują się w mieście. Tylko jak to zrobić, gdy wybranka jest niewidoma?

„Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty”, Anna Langner

„Wspominałam coś o tym, że to nie będą udane święta ? Poprawka: to będą najgorsze święta w moim życiu.”

Ginger kocha święta i co roku mocno angażuje się w przygotowania. To dla niej bardzo ważny czas, zwłaszcza po śmierci matki. Jednak tej zimy plany dziewczyny zostają pokrzyżowane, gdy jej ojciec zaprasza na święta swoją nową narzeczoną wraz z jej synem Jasonem. Czy to spotkanie dwojga młodych ludzi, którzy mieli zostać rodzeństwem, wprowadzi w ich życie prawdziwą rewolucję? Przeczytaj tą ostrą i niegrzeczną świąteczną opowieść i się tego dowiedz.

„O psie, który uratował święta”, W. Bruce Cameron

To nowa świąteczna powieść autora bestsellerowych książek z cyklu „Był sobie pies”. To wzruszająca zimowa opowieść, o nadziei i wielkiej sile rodzinnych więzi. Gdy w sam środek rodzinnego dramatu dostaje się uroczy szczeniak, wydaje się że będzie kolejny kłopotem, z jakim musi zmierzyć się rodzina Gossów. Jednak niespodziewanie to właśnie on pomoże odbudować zaniedbane relacje i przywróci wiarę w magię świąt.

DZ

Udostępnij: