Powstaje książka o Krzysztofie Krawczyku! Ewa Krawczyk przekonuje: „Napiszę w niej całą prawdę”

Wdowa po Krzysztofie Krawczyku zapowiedziała, że zamierza opisać 40-letni związek z artystą. Jak również zaznaczyła, nie zamierza niczego ukrywać przed fanami. Ewa Krawczyk nieustannie wspomina ukochanego męża i chce, aby pamięć o artyście trwała. Jak się okazuje, wdowa po legendzie polskiej sceny muzycznej kończy już książkę, która będzie zbiorem jej wspomnień. Co w niej znajdziemy?

Śmierć Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Wiadomość o śmierci legendy polskiej sceny muzycznej była nie tylko ciosem dla jego fanów, ale również dla ukochanej żony. Ewy Krawczyk do tej pory regularnie wspomina zmarłego męża, z którym spędziła niemal 40 lat swojego życia.

Jak się okazuje, tuż po śmierci Krzysztofa Krawczyka jego małżonka zaczęła spisywać wspomnienia, których przez te wszystkie lata uzbierało się całkiem sporo. To właśnie wracanie do przeszłości w trakcie żałoby pozwoliło jej przetrwać najtrudniejsze momenty. Ostatnio w mediach głośno było na temat konfliktu Ewy Krawczyk z pasierbem piosenkarza, jednak książka ma odbiegać od tego tematu. Jak zaznaczyła ukochana Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z „Super Expressem”:

Każde zdanie w tej książce to jest akcja. Nie muszę mieć weny twórczej, ja po prostu siadam i piszę. W trakcie pisania przychodzą mi różne myśli i przelewam je na papier. Napiszę w niej całą prawdę.

Co znajdzie się w książce Ewy Krawczyk?

Ewa Krawczyk w swojej powieści wróci do najpiękniejszych momentów ze swojego małżeństwa z artystą. Nie zabraknie w niej również gorzkich sytuacji z ich życia. Małżonkowie, choć bardzo tego pragnęli, to nigdy niedane im było doczekać się wspólnego potomka. Ten temat również będzie poruszony w książce, która według medialnych doniesień ma pojawić się jeszcze w tym roku.

Z naszych informacji wynika, że odpowiedziała w niej również na ataki nieprzyjaznych jej ludzi, którzy zaraz po śmierci Krawczyka patrzyli jej na ręce, rozliczali ją z pieniędzy oraz szargali dobre imię - podaje „SE”.

W mediach pojawił się również pierwszy cytat, od którego ma rozpocząć się książka napisana przez Ewę Krawczyk.

Kiedy na mnie plują, nie mogę udawać, że pada deszcz - to właśnie tym zdaniem rozpocznie się książka o życiu Ewy i Krzysztofa Krawczyków.

Udostępnij: