Czy można kochać dwie osoby naraz? Okazuje się, że można. Co więcej, osoby spod konkretnych znaków zodiaku są wyjątkowo kochliwe i otwierają swoje serca nie tylko na jedną osobę.

Najbardziej kochaliwe znaki zodiaku

Bliźnięta

Nie bez powodu mówi się, ze zodiakalne Bliźniaki mają tzw. dwie twarze. Raz są potulne i miłe, a za sekundę zmieniają się nie do poznania i stają się wręcz złośliwe i wredne. Podobnie jest także z ich sprawami sercowymi. Mimo iż Bliźniak potrafi deklarować miłość swojej partnerce, nie zamyka się na relacje także z innymi i często wdaje się w romanse.

Rak

Raki zaliczane są do najbardziej wrażliwych znaków zodiaku. Szybko się zakochują i gdy już w ich relacji pojawi się uczucie, oddają się partnerowi w całości. Gdy zostaną zranione, nie zapominają o dawnej miłości, długo rozpamiętują nieudany związek, analizując, dlaczego się rozpadł. Chociaż bardzo cierpią, gdy ich związki się rozpadają, same mają w sobie tyle miłości, że potrafią nią obdarować nie jednego partnera.

Zobacz także: Jakie imiona do siebie pasują? One są gwarancją udanego związku!

Lew

Zodiakalne Lwy są bardzo pewne swojej atrakcyjności. Lubią flirtować, często będąc nawet w stałym związku. Lew chce być adorowany i miodem na uszy dla niego są komplementy. Sam wie, jak dużo może zdziałać miłe słowo i drobny gest, dlatego uwielbia kokietować także i innych.

Waleczne Lwy nie lubią być osaczane, dlatego nie śpieszą się do stabilizacji i odkładają na dalszy plan myśli o ślubie czy dziecku. Gdy jednak decydują się na bycie w związku, ich kokieteryjna natura sprawia, że potrafią się angażować w więcej niż jedną relację.

Ryby

Zdecydowanie jednym z najbardziej kochliwych znaków zodiaku w horoskopie są Ryby. W któtkim czasie ulegają zauroczeniu, dlatego, nawet jeśli są w reakcji, łatwo podlegają innym i dają się „zbałamucić”.

Udostępnij:

Sklep