Horoskop miłosny na luty 2023! Kogo spotka miłość, a kogo rozczarowanie?

Horoskop miłosny jasno wskazuje, które znaki zodiaku mogą liczyć na szczęście w miłości, a dla kogo drugi miesiąc 2023 roku okaże się gorzkim rozczarowaniem. Dowiedz się, co może spotkać cię w miłości.

Horoskop miłosny na luty dla Barana

Barany będące w związkach nie będą mogły liczyć na swojego partnera. Jeżeli oczekujesz prezentu z okazji walentynek możesz się gorzko rozczarować. Twoja druga połówka będzie pochłonięta pracą i codziennymi obowiązkami. Warto jednak przeczekać ten czas.

Single mogą nie być zbyt chętne do zawierania nowych znajomości. Do połowy miesiąca ten stan się nie zmieni, jednak z wejściem Wenus w znak Barana wasze nastawienie diametralnie ulegnie zmianie.

Horoskop miłosny na luty dla Byka

Byki mogą liczyć na miesiąc pełen wrażeń. Czeka was wielka ekscytacja, choć i tak możesz czuć niedosyt. Gwiazdy jednak ci sprzyjają i tuż po walentynkach możesz liczyć na miłosne spełnienie. Warto czekać.

Single będą pod wpływem energii Wodnika, co sprawi, że możecie być nieufni do nowo poznanych osób. Dopiero po 21 lutego macie szansę na rozwinięcie obiecującej znajomości.

Horoskop miłosny na luty dla Bliźniąt

Bliźnięta w lutym mogą liczyć na sielankę w związku. Wasza miłość rozkwitnie na nowo, dzięki czemu nabierzesz wiatru w żagle. Każdy moment jest dobry, aby spędzić go razem.

Single, którzy marzą o znalezieniu drugiej połówki powinny mieć się na baczności po 12 lutego. Wówczas w waszym życiu pojawi się osoba, która może zawrócić wam w głowie. Nie przegapcie takiej okazji.

Horoskop miłosny na luty dla Raka

Raki mogą być pochłonięta codziennymi obowiązkami oraz pracą, przez co miłość zejdzie u nich na drugi plan. Uważaj jednak, aby stres nie wpłynął negatywnie na twój związek. Nie pozwól by przez pracę stracić kogoś na kim naprawdę ci zależy. Warto iść na kompromis.

Single nie muszą się obawiać nudy. Cały miesiąc będziecie mieli nastrój do flirtowania, a relacje rozpoczęte w lutym okażą się obiecujące. Uważaj jednak, aby zachwyt drugą osobą nie spowodował, że ona ucieknie. Podchodź do wszystkiego z umiarem.

Horoskop miłosny na luty dla Lwa

Lwy mogą poczuć się rozżalone, a nawet rozgoryczone, bo nie wszystko w ich związku będzie się układało tak, jakby tego chcieli. Czasami warto odpuścić i dać się wykazać drugiej połówce. Za bardzo skupiasz się na sobie i przez to zapominasz o partnerze. Lepiej to zmienić, aby uniknąć kłopotów.

Single nie będą mogły liczyć na gorący romans. Choć na twojej drodze pojawi się wiele ciekawych osób, to lepiej poświęć ten czas na ich bliższe poznanie. Najpierw popatrz na własne potrzeby i uczucia, aby później się niemiło nie rozczarować.

Horoskop miłosny na luty dla Panny

Panny w związkach mogą liczyć na bardzo udany czas. Będziesz chodził w skowronkach, a wasz związek będzie rozkwitał. Bez wątpienia będzie to udany czas, więc nie martw się na zapas. Zaufaj swojej drugiej połówce i daj się ponieść aurze miłości.

Single nie poczują w lutym strzały amora. Gwiazdy nie wróżą w najbliższym czasie powodzenia w miłości, dlatego lepiej uzbroić się w cierpliwość. Zachowaj maksymalną ostrożność i uważaj na oszustów. Na miłość przyjdzie jeszcze czas.

Horoskop miłosny na luty dla Wagi

Waga w lutym będzie miała na uwadze przede wszystkim siebie, przez co może ucierpieć jej relacja. Uważajcie, bo taką postawą możecie sprawić, że wasz związek zawiśnie na włosku. Zastanówcie się co możecie robić razem i co będzie sprawiało wam radość. Tylko tak wybrniecie z kłopotów.

Single mogą liczyć na poznanie nowych osób w drugiej części lutego. Wówczas Wagi znajdą się pod wpływem Bliźniąt, co doda wam energii do działania, a spotkania towarzyskie mogą dla was zakończyć się sukcesem. Miejcie oczy szeroko otwarte.

Horoskop miłosny na luty dla Skorpiona

Skorpiony w związkach mogą liczyć na stabilizację i brak większych wrażeń. Nie pomylcie jednak tego ze stagnacją w związku, bo możecie mieć wątpliwości co do uczuć swojej drugiej połówki. Możesz liczyć na wsparcie partnera zarówno w domu, jak i w pracy.

Single na początku lutego będą zamknięte i ciężko będzie do was dotrzeć drugiej osobie. Uzbrójcie się w cierpliwość, bo miłość zawita do was dopiero wiosną. Warto poczekać.

Horoskop miłosny na luty dla Strzelca

Strzelce w związkach mogą pokazać swoją nową twarz. Uważaj jednak, aby twoje częste fochy nie dały się za bardzo we znaki twojej drugiej połówce. To nie zwiastuje nic dobrego a wręcz przeciwnie. Tak naprawdę wszystko zależy od ciebie i twojego nastawienia.

Single mogą robić jeden krok do przodu a dwa w tył, jeżeli chodzi o relacje. Wasza niepewność odbije się na relacjach, które przy takim niezdecydowaniu nie mają szans na rozwinięcie. Najpierw zadbaj o siebie, a później szukaj kompana na życie.

Horoskop miłosny na luty dla Koziorożca

Koziorożce w związkach muszą ukoić swoje nerwy, bo wasza wybuchowość może się dać we znaki drugiej połówce. Partner może mieć dość i przestać okazywać ci miłość. Możesz poczuć się przez to niedoceniony. Zmień swoje zachowanie, bo inaczej stracisz to na czym naprawdę ci zależy.

Single będą otwarte na nowe doznania i znajomości, czym przyciągną do siebie ciekawych ludzi. Jeżeli tylko pozwolisz się ponieść emocjom, na twojej drodze pojawi się bardzo interesująca osoba, która może zostać w twoim życiu na dłużej. Wszystko zależy od ciebie i twojego nastawienia.

Horoskop miłosny na luty dla Wodnika

Wodniki w związkach mogą poczuć się nieco samotne. Choć wiesz, że zawsze możesz liczyć na swojego partnera, to zawirowania w codziennym życiu spowodują, że w waszym związku pojawią się nieporozumienia. Lepiej od razu wszystko wyjaśnić niż czekać na odpowiedni moment. Zmień swoje nastawienie, a wszystko będzie dobrze.

Single mogą liczyć na wiele okazji, by poznać kogoś wartego uwagi. Nie liczcie jednak od razu na miłość do grobowej deski. Jeżeli sami okażecie zainteresowanie, to nowe znajomości okażą się gorące i długo pozostaną w waszej pamięci.

Horoskop miłosny na luty dla Ryb

Ryby mogą liczyć w lutym na weekendy pełne wrażeń z ukochaną osobą u boku. Korzystajcie ile możecie z każdej wolnej chwili, którą spędzacie razem i nie zapominajcie, jakim uczuciem się darzycie. Drobne niespodzianki jeszcze bardziej podgrzeją atmosferę w waszym związku. Luty to dobry czas na pielęgnowanie waszej miłości.

Single spod znaku Ryby znajdą się pod opieką Wenus co zwiastuje dobry czas na flirt. W końcu na wasze drodze pojawi się osoba, z którą będziecie nadawać na tych samych falach. Dostaniecie dużo wsparcia i wyrozumiałości, a od przyjaźni do zakochania się będzie tylko jeden krok. Nie bój się zaryzykować.

Udostępnij: