Wybierz ławkę, w której wolisz napisać egzamin i sprawdź, co wybór mówi o Twoim charakterze!

Nasze wybory mają swoje uzasadnienie. Wyjątkowe znaczenie mają wybory, które są podejmowane w stresie, jak na przykład podczas ważnego egzaminu. Wybierz ławkę, w której najchętniej napisałbyś egzamin i sprawdź, co mówi to o Twoim charakterze!

Zdjęcie Wybierz ławkę, w której wolisz napisać egzamin i sprawdź, co wybór mówi o Twoim charakterze! #1

1. Ambicja

Jesteś ambitną osobą, która dąży do celów. Nie boisz się przyszłości i podchodzisz do niej optymistycznie. Mimo swojego zawzięcia, jesteś osobą towarzyską i miłą, ale niestety, jeśli skupiasz się na jednym celu, to zapominasz o wszystkim dookoła.

2. Równowaga

Masz doskonałe wyczucie czasu i wiesz kiedy należy odpuścić. Co nie zmienia faktu, że trzymasz się tego, co sobie postanowisz. Dążąc do celu, nie wykorzystujesz innych, a więc ludzie z ogromną przyjemnością chcą Ci pomagać.

3. Marzyciel

Jesteś towarzyską osobą i ludzie żywią do Ciebie sympatię. Niestety, ale bardzo często zdarza Ci się powędrować głową w chmury i tracisz koncentrację, co powoduje, że nie osiągasz zaplanowanych rzeczy. Jednak to Ciebie nie zatrzymuje i bardzo szybko wyznaczasz sobie kolejny cel.

4. Perfekcja

Zawsze starasz się być lepszy od innych. Perfekcjonizm jest u Ciebie na pierwszym miejscu i nie chcesz marnować na coś niedoskonałego. Odpowiedzialność i zaangażowanie jest dla Ciebie ważne, a więc przy pracy zawsze wszystko dopinasz na ostatni guzik.

+

Udostępnij: