W jaki sposób kolor oczu opisuje Twój charakter?

Każdemu wiadomo, że kolor oczu jest uwarunkowany genetycznie i dziedziczymy je po swoich rodzicach. Przeprowadzono wiele badań, które miały na celu określić powiązanie koloru oczu z charakterem. Okazuje się, że jest to współzależne. W końcu przez oczy można ujrzeć duszę.

Zielone

Jest to najrzadziej spotykany kolor oczu, dlatego osoby, które mogą się nim pochwalić, są bardzo inteligentne i kreatywne oraz nadają się do pełnienia ważnych funkcji, ponieważ potrafią być odporne na stres. Jako, że jest to mało spotykany kolor, stał się on bardzo atrakcyjny dla ludzi. Posiadacze zielonych oczu są bardzo spontaniczni, zawsze służą pomocą oraz są niezwykle czuli.

Szare

Osoby te są bardzo skryte i tajemnicze. Mają problemy z ufnością, ale kiedy kogoś obdarzą swoim zaufaniem, to potrafią być bardzo wierni. Szaroocy potrafią być kreatywni i ambitni, dlatego są w stanie osiągnąć ogromne sukcesy w życiu zawodowym, ale przez to często są postrzegani jako samotnicy.

Błękitne

Wrażliwość i empatia, to główne cechy, które określają właścicieli niebieskich oczu. Uwielbiają pomagać innym, są bardzo emocjonalni, a niebieskookie kobiety mogą pochwalić się silną psychiką. Posiadacze niebieskich oczu najczęściej sprawdzają się w zadaniach, które wymagają analizowania i przewidywania.

Piwne

Ludzie, którzy posiadają ten kolor oczu, są bardzo towarzyscy i bardzo szybko nawiązują przyjaźnie. Lubią być otoczeni przyjaciółmi oraz uwielbiają się bawić, co wcale nie oznacza, że nie są wierni. Osoby te doskonale nadają się do związku oraz są warci zaufania, a każdy powierzony im sekret zachowują dla siebie.

Brązowe

Posiadacze brązowych oczu są na ogół tajemnicze, szczere i odważne. Brązowoocy mają tendencje do dominowania, dlatego najczęściej to oni zajmują wysokie stanowiska. Osoby te mogą się pochwalić dobrymi wynikami w sporcie. Według badań mogą spać nawet 2 godziny krócej, niż posiadacze innych kolorów oczu, ponieważ ich organizm szybciej się regeneruje, ale to wcale nie znaczy, że z łatwością wstają z łóżka.

+
Udostępnij: