TOP 10 gwiazd, które najwięcej zarabiają z postów na Instagramie

Instagram z początku służył ludziom do dzielenia się swoimi wspomnieniami z podróży lub do uwieczniania zwykłych codziennych momentów. Z czasem jednak Instagram stał się dla niektórych dobrą drogą, aby zarobić pieniądze.

Instagram Rich List 2018 przedstawia osoby, które najwięcej zarabiają na udostępnianych postach. Są to celebryci, sportowcy lub influencerzy, a cała lista, przygotowana przez Hopper HQ, składa się z 75 osób.

Oto TOP 10 gwiazd, które zarabiają najwięcej!

1# Kylie Jenner

Modelka i gwiazda programów typu reality show. Jedna z najpopularniejszych celebrytek ze Stanów Zjednoczonych. 20-latka na swoim profilu posiada ponad 112 milionów obserwatorów.

Cena za jeden post: $1,000,000

@kyliejenner

2# Selena Gomez

Amerykańska piosenkarka i aktorka. Odnalazła się też w roli producentki filmowej. Jej profil posiada ponad 140 milionów obserwatorów.

Cena za jeden post: $8000,000

@selenagomez

3# Cristiano Ronaldo

Portugalski piłkarz i gwiazda piłki nożnej. Jeden z najlepszych. Kapitan portugalskiej reprezentacji. Obecnie gra we włoskim klubie Juventus. Jego liczba obserwatorów to ponad 138 milionów.

Cena za jeden post: $750,000

@cristiano

4# Kim Kardashian

Aktorka, modelka i bizneswoman. Największą sławę przyniosło jej reality show, w którym występowała razem z rodziną. Jej profil na Instagramie osiągnął już ponad 115 milionów fanów.

Cena za jeden post: $720,000

@kimkardashian

5# Beyonce Knowles

Jedna z najsławniejszych osób na świecie. Piosenkarka, aktorka, tancerka, producentka muzyczna i autorka tekstów. Posiada fanów na całym świecie. Na swoim profilu posiada prawie 117 milionów obserwatorów.

Cena za jeden post: $700,00

@beyonce

6# Dwayne Johnson

Znany również jako The Rock. Amerykański aktor, wrestler i futbolista. Jego profil osiągnął już ponad 112 milionów obserwatorów.

Cena za jeden post: $650,000

@therock

7# Justin Bieber

Znany na całym świecie kanadyjski piosenkarz. Swoją karierę zaczął w bardzo młodym wieku. Do tej pory zdobył ogromną ilość nagród. Jego profil obserwuje ponad 100 milionów fanów.

Cena za jeden post: $630,000

@justinbieber

8# Neymar da Silva Santos Junior

Brazylijski piłkarz grający we francuskim klubie Paris Saint-Germain oraz w reprezentacji Brazylii. Jest najdroższym piłkarzem w historii. Na swoim profilu posiada ponad 100 milionów obserwatorów.

Cena za jeden post: $600,00

@neymarjr

9# Lionel Messi

Gra w hiszpańskim klubie FC Barcelona oraz jest kapitanem argentyńskiej reprezentacji. Obserwuje go prawie 100 milionów osób.

Cena za jeden post: $500,00

@leomessi

10# Kendall Jenner

22-letnia celebrytka i modelka. Sławę głównie przyniósł jej program typu reality show, w którym występowała razem z rodziną. Kendall na swoim profilu posiada już ponad 90 milionów obserwatorów.

Cena za jeden post: $500,000

@kendalljenner

+
Udostępnij: