• Okładka artykułu Jak zachowujesz się w towarzystwie osoby, której nie lubisz? Twój znak zodiaku zna odpowiedź!
    33
    11 Kwi 2019

    Jak zachowujesz się w towarzystwie osoby, której nie lubisz? Twój znak zodiaku zna odpowiedź!

    • #znaki zodiaku
Każdy z nas ma w swoim towarzystwie osobę, której po prostu nie toleruje. Ciężko jest nam wtedy znieść jej obecność, ale każdy znak zodiaku reaguje inaczej na takie osoby. Dowiedz się, co mówi na ten temat Twój znak zodiaku.

Baran

Bardzo ciężko jest Ci powstrzymać negatywne emocje w stosunku do osoby, której nie lubisz, a więc starasz się trzymać się od niej jak najdalej. Usiłujesz unikać się tej osoby, ale mimo wszystko w niektórych sytuacjach jesteś zmuszony znieść jej towarzystwo. W takim momencie bardzo dystansujesz się emocjonalnie i fizycznie oraz starasz się nie wchodzić w żadną interakcję.

Byk

Dużo jest potrzebne, abyś przestał tolerować jakąś osobę, a więc duże szanse są na to, że dzieli was wspólna przeszłość. Jesteś osobą wrażliwą i emocjonalną oraz boisz się okazać swoje uczucia, a więc starasz się ignorować drugą osobę najlepiej jak tylko potrafisz.

Bliźnięta

Pragniesz ignorować tych, których nie potrafisz znieść w swoim otoczeniu. Rzeczywistość wygląda jednak inaczej. Nie potrafisz powstrzymać się od obraźliwych słów i komentarzy. Przez takie zachowanie w czasie spotkań często dochodzi do kłótni.

Rak

Starasz zachowywać się najlepiej jak potrafisz w towarzystwie nielubianej osoby. Nie angażujesz się w rozmowę, ale też nie prowadzisz do kłótni. Po prostu błagasz o to, aby spotkanie te dobiegło jak najszybciej końca. Starasz się unikać niepotrzebnych nerwów, a więc najpierw zastanawiasz się czy ta osoba jest warta Twojego zaangażowania w dyskusję.

Lew

Lubisz prowokować osoby, które nie należą do Twoich ulubionych. Możesz robić różne miny lub podrzucać aluzje, które są dla wszystkich jasnym sygnałem Twojego planu. Uwielbiasz również rozmawiać o tych osobach wśród swoich przyjaciół.

Panna

Nie chcesz i nawet nie masz czasu, aby przejmować się osobami, których nie lubisz. Kiedy jesteście razem na jednym spotkaniu, to najzwyczajniej w świecie ignorujesz ją.

Waga

Zazwyczaj unikasz konfliktów, ale są takie osoby lub sytuacje, w których nie możesz się powstrzymać i musisz coś powiedzieć. Posiadasz bardzo słabe nerwy, a więc z łatwością można wyprowadzić się z równowagi. Może dojść nawet do takiej sytuacji, że w po prostu wstaniesz i wyjdziesz.

Skorpion

Jesteś osobą, której szkoda czasu na niepotrzebne kłótnie i złą atmosferę. Kiedy masz okazję, to po prostu powiesz tej osobie co uważasz i na tym zakończysz dalszą dyskusję. Nie chcesz się zmuszać do sztucznej przyjaźni lub spotkań, które tylko i wyłącznie wpływają źle na Twoje samopoczucie.

Strzelec

Nie jesteś zainteresowany różnymi dramami związanymi z osobą, której nie lubisz. Kiedy jesteś w towarzystwie takiej osoby, to po prostu Cię to nie rusza. Nie zastanawiasz się co zrobić, aby doprowadzić do kłótni. Nie będziesz też specjalnie pokazywać, że ignorujesz tę osobę.

Koziorożec

Z początku możesz udawać, że ta osoba nie istnieje, ale jeśli odczujesz, że przeszkadza Ci jej obecność, to po prostu powiesz co myślisz. Wyjaśnisz dlaczego tak czujesz i zakończysz tą znajomość. Nie lubisz być nieszczery wobec siebie i innych, a więc nie masz zamiaru owijać w bawełnę.

Wodnik

Bardzo ciężko jest rozpoznać czy kogoś nie lubisz. Decydujesz się na nie okazywanie emocji. W towarzystwie osoby nielubianej możesz być trochę poirytowany, Twój głos będzie nieco wyższy oraz może zdarzyć Ci się przewrócić oczami, ale na pewno nie będziesz ignorować lub specjalnie doprowadzać do kłótni.

Ryby

Lubisz manipulować ludźmi, których nie możesz znieść. Sprawiasz wrażenie przyjaznej i zaufanej osoby, z którą zawsze można wyskoczyć na miasto, ale w rzeczywistości wykorzystujesz tę relację dla własnych potrzeb. Nie potrafisz zebrać się na szczerość i powiedzieć drugiej osobie co tak naprawdę myślisz.