• Okładka artykułu Psychotest: sprawdź co pierwszy ujrzany obiekt mówi o Twoich mocnych i słabych stronach.
    26
    14 Kwi 2019

    Psychotest: sprawdź co pierwszy ujrzany obiekt mówi o Twoich mocnych i słabych stronach.

    • #psychotest
Spójrz na obrazek przez dosłownie sekundę i szczerze odpowiedz, co pierwsze zauważyłeś/aś. To, co od razu wpadło Ci w oko, opisze Twoje mocne i słabe strony.

Zdjęcie Psychotest: sprawdź co pierwszy ujrzany obiekt mówi o Twoich mocnych i słabych stronach. #1

Kobieta

Twoją mocną stroną jest ciekawość świata, chęć poznawania otoczenia i pragniesz zdobywać nowe doświadczenia. Jeśli spotkasz coś interesującego, to robisz wszystko, aby zgłębić swoją wiedzę na ten temat. Może do być zwykła, drobna rzecz, ale jeśli wyda Ci się interesująca, to szukasz jak najwięcej informacji na dany temat. Ciekawość świata sprawia jednak, że zapominasz o innych, bardzo ważnych aspektach życia i doprowadzasz do ich zaniedbania. Najlepszym rozwiązaniem jest równomierne rozdzielenie swojej uwagi na każdą z części Twojego życia.

Twarz mężczyzny

Patrzysz się obiektywnie na różne sytuacje. Twoi przyjaciele bardzo cenią sobie tę cechę i z ogromną chęcią zwracają się do Ciebie po poradę. Sprawia to jednak, że często zamykasz swoje emocje i nikomu o nich nie mówisz. Pamiętaj, że każdy ma prawo do rozmowy i chwili słabości, a więc jeśli czujesz, że potrzebujesz rozmowy, to zgłoś się do przyjaciela.

Krzesło

Oznacza to, że jesteś uśmiechniętą osobą i potrafisz poprawiać humor. Spostrzegasz świat inaczej od innych, a więc jesteś w stanie pokazać ludziom otoczenie z innej perspektywy. Twoją słabą stroną jest brak skupienia. Posiadasz słomiany zapał oraz bardzo ciężko Ci wrócić do kolejnych prób osiągnięcia czegoś.

Stół

Komunikacja jest Twoją pozytywną cechą. Masz dar słuchania i rozumienia innych. Ludzie lubią z Tobą rozmawiać oraz wzbudzasz zaufanie. Niestety, ale jeśli chodzi o Twoje problemy, to na rozmowach się kończy, ponieważ nie podejmujesz kroków, aby je rozwiązać.

+