Życie składa się z wyborów, które nie są przypadkowe. Podążamy w takim, a nie innym kierunku, tylko i wyłącznie ze względu na nasze preferencje, które kryją się w naszej osobowości. Nawet najmniejszy wybór jest efektem naszej podświadomości.

Tym razem skup się na piórach i wybierz jedno, które najbardziej przypadło ci do gustu. Twój wybór zdradzi, kim tak naprawdę jesteś!

Zdjęcie Psychotest - wybierz jedno z piór i dowiedz się, kim jesteś! #1

Numer 1

Uwielbiasz ludzi i zawsze starasz się zrobić wszystko, aby ich uszczęśliwić. Starasz się prowadzić harmonijne życie wśród swoich bliskich. Masz jednak problemy z asertywnością i ludzie zazwyczaj to wykorzystują. Nie potrafisz być jednak obojętny, a twój wysoki poziom empatii sprawia, że zawsze jesteś obok, aby okazać swoje wsparcie.

Numer 2

Jesteś obserwatorem i bardzo szybko odczytujesz sygnały. Masz oko do szczegółów, a następnie wiesz, jak taką wiedzę wykorzystywać. Potrafisz łączyć fakty i wyciągać trafne wnioski. Przez to, że widzisz więcej niż inni, to ludzie bardzo często chcą z tobą rozmawiać o swoich problemach. Zawsze służysz pomocą, mimo że nie otwierasz sięprzed innymi i starasz się zachować wszystkie problemy i emocje dla siebie.

Numer 3

Każde doświadczenie jest dla ciebie idealną lekcją na przyszłość. Jesteś osobą, która uwielbia wyznaczać sobie cele i krok po kroku je osiągać. Kochasz się rozwijać. Każdy dzień stanowi dla ciebie niesamowitą przygodę. Nie lubisz, jak ktoś stara się ciebie ograniczać, a to dlatego, że ogromnie cenisz sobie samodzielność i niezależność.

Numer 4

Zawsze znajdujesz interesujące rozwiązania na swoje problemy. Nie myślisz szablonowo i szukasz różnych sposobów na każdy krok. Czasami sprawia ci to dodatkowe problemy, ale w większości przypadków czerpiesz z tego same korzyści. Masz jednak problem z kontrolowaniem emocji i w jednej sekundzie potrafisz przejść od śmiechu do płaczu.

Numer 5

Przyszedł czas, aby nieco bardziej zaufać samemu sobie. Posiadasz wiele talentów i niesamowitych cech, które sprawiają, że jesteś wyjątkowym człowiekiem. Nie bardzo jednak chcesz w to uwierzyć i decydujesz się polegać na innych, mimo że wielu cię zawiodło. Pamiętaj jednak, że największa siła kryje się w tobie – wystarczy bardziej zaufać.