Jaką masz osobowość? Rozwiąż 70-letni test, który zdradzi wszystkie tajemnice!

Testy psychologiczne odkrywają to, co skrywa się w naszej duszy. Podświadome cechy mają ogromny wpływ na nasze życie i nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Dzięki takim testom jesteśmy jednak w stanie lepiej poznać samego siebie i zrozumieć swoje działania. Rozwiąż 70-letni test, który zdradzi tajemnice twojej osobowości.

1#

Masz za sobą męczący tydzień i jedyne, o czym myślisz, to zasłużony wypoczynek. Jak się relaksujesz w wolny weekend?

E – Mam ochotę wyjść na miasto. Spotkam się ze znajomymi i nadrobimy stracony czas. Może wyskoczymy do ulubionej restauracji.

I – Domowa cisza z ciepłą kąpielą i ulubionym serialem jest tym, co teraz potrzebuję. Telefon i media społecznościowe również odstawiam na bok, aby relaksować się wolną chwilą.

2#

Jakie zdanie dokładnie opisuje twoje nastawienie?

S – Teraźniejszość jest tym, co się dla mnie liczy. Każdy swój krok opieram na faktach i zwracam szczególną uwagę na detale.

N – W życiu kieruję się uczuciami i intuicją. Marzenia są ważną częścią mojego świata. Szkoda czasu na zasady i fakty.

3#

Dostajesz nową ofertę pracy od konkurencji. Masz okazję lepiej zarabiać. Nie masz jednak pojęcia co robić, bo w obecnej pracy masz szansę na awans. Dodatkowo jesteś w dobrych stosunkach ze współpracownikami. Jaka jest twoja decyzja?

F – Wiem, że nowa oferta jest lepsza, ale również zdaję sobie sprawę, gdzie jest moje miejsce. Serce mówi mi, aby zostać.

T – Poświęcę więcej czasu na zapoznanie się z sytuacją. Zbyt szybkie decyzje nie wychodzą mi na dobre, a więc chcę się dowiedzieć, gdzie będzie mi lepiej.

4#

Ślub twoich przyjaciół ma odbyć się za niecałe 2 godziny. Jesteś przygotowany?

J – Oczywiście. Zostały mi tylko małe poprawki.

P – Najważniejsza jest dobra zabawa i atmosfera. Przygotowania nie są potrzebne.

Sprawdź teraz swoje odpowiedzi.

ESFJ – nauczyciel

Uwielbiasz pomagać i nigdy nie zostawiasz nikogo w potrzebie. Jesteś w stanie poświęcić samego siebie w imię dobra innych. Troszczysz się o bliskich i zawsze wprowadzasz miłą atmosferę. Potrafisz porozumiewać się z ludźmi, a przebywanie z tobą w jednym towarzystwie jest samą przyjemnością. Marzy ci się jednak, aby znaleźć wsparcie wśród bliskich. Podążasz swoją ścieżką, a więc słowa otuchy zawsze są ci potrzebne.

ESFP – polityk

Doskonale wiesz, jak wpływać na ludzi i dostawać od nich to, czego chcesz. Nie patrzysz się na innych i stanowisz dla siebie priorytet. Marzy ci się ogromny sukces, ale masz problemy z cierpliwością.

ESTJ - menadżer

Lubisz mieć porządek w życiu i zawsze starasz się mieć wszystko zaplanowane. Kierujesz się faktami i bardzo ciężko jest ci wyrwać się z tego. Z pewnością spontaniczność nie jest twoją silną stroną. Bardzo zależy ci na bliskich i zawsze starasz się poświęcać im czas. Dobrze dogadujesz się z innymi i jesteś przyjacielską osobą.

ESTP – zdobywca

Kompromis i ugoda z pewnością nie towarzyszą ci w życiu. Dążysz do swoich marzeń bez względu na wszystko. Doskonale wiesz, co chcesz osiągnąć i jesteś w stanie wykorzystać każdą możliwość. Posiadasz w sobie ogromną siłę i motywację.

ENFJ – mentor

Okazujesz swoje emocje na każdym kroku. Nie potrafisz trzymać ich w sobie i prezentujesz je poprzez mimikę twarzy, słowa lub gesty. Twój poziom empatii jest na bardzo wysokim poziomie, a to dlatego, że jesteś emocjonalną osobą. Masz jednak problem z zaufaniem i zawsze nabierasz dystansu.

ENFP – mistrz

Nie boisz się marzyć i posiadasz głowę pełną planów. Jesteś wesołym człowiekiem pełnym energii. Pragniesz spotykać się z ludźmi. Dzięki nim rozwijasz swoją wiedzę oraz charakter. Zmiany nie są ci straszne, a to dlatego, że zawsze dajesz sobie radę.

ENTJ – dowódca

Problemy stanowią dla ciebie motywację. Nie boisz się podejmować ryzykownych decyzji i lubisz dreszczyk emocji. Adrenalina jest bardzo ważna w twoim życiu. Nie ograniczasz się i jesteś chętny do próbowania nowych rzeczy. Masz również doskonałą wiedzę na temat swoich słabych i mocnych stron.

ENTP – wynalazca

Lubisz tworzyć i wyszukiwać nowe rzeczy. Twoja głowa jest pełna pomysłów i koniecznie musisz je wykorzystać. Jesteś osobą kreatywną i spontaniczną. Monotonność nie jest dla ciebie. Nie boisz się zmian i doskonale potrafisz odnaleźć się w nowym środowisku.

ISFJ – obrońca

Sprawiedliwość jest dla ciebie bardzo ważna. Brzydzisz się oszustwami, fałszem i kłamstwami. Nie potrafisz zaufać ludziom i potrzeba wiele czasu, abyś bardziej się otworzył przed innymi. Twoi bliscy stanowią dla ciebie najważniejszą część w życiu i poświęcisz dla nich wszystko. Jesteś osobą bardzo uważną i zawsze ważysz swoje słowa oraz działania.

ISFP – kompozytor

Możesz szaleć przez cały weekend lub wyciszyć się i spędzić spokojny czas z bliskimi. Nic nie jest ci straszne, a to dlatego, że czerpiesz radość i przyjemność ze szczegółów. Jesteś osobą bardzo ugodową i nie lubisz kłótni. Jeśli jednak znajdujesz się w napiętej sytuacji, to zawsze starasz się wszystkich jakoś rozluźnić. Posiadasz wrażliwą duszę i troszczysz się o swoich bliskich.

ISTJ – inspektor

Jesteś w stanie wczuć się w czyjąś sytuację i poznać wiele perspektyw jednej sprawy. Nigdy nie wykonujesz pochopnych kroków i analizujesz sytuację z każdej strony. Jesteś osobą ostrożną i rozsądną. Posiadasz swoje zasady oraz cele, do których dążysz. Dlatego też stanowisz wzór do naśladowania dla innych.

ISTP – złota rączka

Zawsze potrafisz wybrnąć z niekomfortowej lub trudnej sytuacji. Myślisz bardzo technicznie i od razu przechodzisz do działania. Pomagasz w każdy możliwy sposób i znasz się dosłownie na wszystkim. Zawsze można na tobie polegać, a tobie sprawia przyjemność możliwość pomagania i wspierania. Jesteś osobą słowną i zorganizowaną.

INFJ – doradca

Potrafisz dostrzegać nieoczywiste rzeczy. Jesteś osobą bardzo empatyczną i potrafisz doradzić. Zawsze patrzysz się na sprawy obiektywnie i nigdy nie oceniasz bez poznania całej historii. Ludzie bardzo chętnie zwracają się do ciebie o pomoc, a ty zawsze jesteś obok, aby podać pomocną dłoń. Uwielbiasz poszerzać swoją wiedzę i się rozwijać.

INFP – uzdrowiciel

Bez problemu dostosowujesz się do panujących zasad i starasz się nie wyróżniać z tłumu. Doskonale znasz swoje możliwości i potrafisz przewidzieć następujące wydarzenia. Chodzisz jednak z głową w chmurach, a więc nieustannie trzeba cię ściągać na ziemię.

INTJ – inspiracja

Posiadasz w sobie ogromną energię, którą wykorzystujesz w każdy możliwy sposób. Chcesz pomagać światu i udzielasz się społecznie. Nie lubisz jednak, jak ktoś mówi ci jak żyć. Jesteś osobą wyzwoloną i niezależną. Może być to jednak zgubne, jako że odcinasz od siebie szczere i życzliwe osoby, które jedynie chcą pomóc.

INTP – architekt

Odcinasz się od świata zewnętrznego. Skrywasz w sobie emocje i myśli. Nie jesteś wylewną osobą i zawsze pozostajesz na boku. Nie lubisz wychodzić poza swoją strefę komfortu. Mimo wszystko posiadasz niesamowicie wrażliwą duszę. Nie potrafisz jednak tego okazywać i zawsze nabierasz dystansu.

Udostępnij: