• Okładka artykułu Skromność – te znaki zodiaku z pewnością nie są pewne siebie!
  13
  31 Lip 2019

  Skromność – te znaki zodiaku z pewnością nie są pewne siebie!

  • #znaki zodiaku
  • #osobowość
  • #skromność
Skromność przez wielu ludzi nie jest uznawana za coś złego, a wręcz przeciwnie. Problem polega jednak na tym, że osoby skromne mają kłopot z budowaniem pewności siebie. Nie potrafią głębiej uwierzyć w swoje zalety i zazwyczaj zaprzeczają wszelkim komplementom. Które znaki zodiaku wykazują się wyjątkową skromnością?

Rak

Raki to troskliwe osoby, które kochają swoich bliskich całym sercem. Nie lubią zwracać na siebie uwagę i wolą pozostać jednak z boku. Nie rozumieją, dlaczego tyle ludzi pragnie utrzymywać z nimi kontakt. W rzeczywistości przyciągają do siebie osoby ze względu na swoją atrakcyjność, dobroć serca oraz uprzejmość.

Panna

Panny nie potrafią dostrzegać swoich zalet, umiejętności i tego, jak bardzo są atrakcyjne. Skupiają się bardziej na swoich drobnych wadach, które w ich głowie stają się ogromne. Brakuje im zrozumienia dla samego siebie i zawsze wytykają sobie błędy. Prawda jest jednak taka, że dla bliskich Panny są wręcz perfekcyjne.

Waga

Wagi bardzo często wątpią w swoje mocne strony oraz zalety. Nie widzą w sobie nic, co mogłoby zwrócić uwagę innych. Bardzo często potrafią być głuche na komplementy, których zbyt często też nie słyszą – tylko dlatego, że ludzie z góry zakładają, że takie komplementy są dla Wagi czymś oczywistym. Przez to jednak w osobach spod tego znaku rodzi się jeszcze większe przekonanie o tym, że nie prezentują sobą nic nadzwyczajnego.

Koziorożec

Koziorożce pewnie się czują jedynie w kwestii swojej pracy. Wiedzą, że są dobrzy w tym, co wykonują i nie pozwolą sobie tego odebrać. Na tle innych spraw, czują się bardzo niepewnie i wątpią w każdą swoją inną umiejętność oraz zaletę. Jeśli słyszą komplement, to momentalnie zachowują się nieswojo i wręcz dziwnie – szczególnie jeśli ktoś jest nimi zainteresowany nieco bardziej niż przyjacielsko.

Ryby

Dusza Ryb pozwala im dostrzec urok i piękno w każdym człowieku. Widzą ich zalety, umiejętności i mocne strony. Starają się wspierać i budować czyjąś pewność siebie, aby bliska mu osoba czuła się swobodniej i chętniej kroczyła przez życie. Sytuacja jednak się zmienia, jeśli chodzi o same Ryby. Są to osoby, które nie wierzą w siebie i swoje zalety. Ich poczucie wartości jest bardzo niskie i są głuche na jakiekolwiek komplementy.