Niektórzy czują się dobrze będąc zaangażowanym w konflikt. Lubią wypowiadać swoje zdanie na każdy temat i nie odpuszczają, dopóki ktoś nie przyzna im racji. Inni natomiast wolą spokój i zgodę. Starają się zadbać o dobrą atmosferę i nigdy nie chcę angażować się w konflikty. Takie osoby należą do poszczególnych znaków zodiaku, które zawsze łagodzą napiętą atmosferę.

Rak

Raki nie lubią, kiedy bliskie im osoby wchodzą w konflikt między sobą. Pragną, aby każdy żył ze sobą w zgodzie i szczęściu. Kiedy jednak dochodzi do kłótni, to starają się zapewnić otwartą i szczerą rozmowę dla oboju stron. Zawsze wysłuchają i podzielą się swoją opinią, jeśli ktoś tego potrzebuje. Nigdy nie oceniają i zawsze dbają o to, aby doszło do porozumienia między stronami.

Panna

Osoby spod tego znaku nie dają się ponieść emocjom, a więc w każdej sytuacji zachowują zimną krew i trzeźwe myślenie. Osoby zaangażowane w konflikt mają możliwość pozbycia się całej swojej frustracji, a wtedy Panny przechodzą do działania, aby naprawić problem. Starają się na spokojnie rozmawiać ze stronami, aby następnie zachęcić ich do zgody.

Waga

Wagi uwielbiają harmonię, a więc w chwili, kiedy inni zaczynają się kłócić, Wagi biorą na siebie odpowiedzialność pogodzenia te osoby. Nie angażują się jednak w kłótnię, nie oceniają i nie wytykają palcem. Wagi cechują się sprawiedliwością, a więc nawet jeśli komuś wskażą błędy, to druga osoba również usłyszy swoje. Osoby spod tego znaku zodiaku zawsze patrzą się na sytuację obiektywnie i z wielu perspektyw, a więc widzą to, co dla innych nie jest oczywiste. Potrafią łączyć fakty i myśleć logicznie, a więc zawsze starają się pomóc skłóconym stronom.

Koziorożec

Koziorożce doskonale wiedzą jak ważyć słowa. Potrafią tak dobrać zdania, że konflikt w żaden sposób nie ulega pogorszeniu. Osoby te potrafią bardzo szybko znaleźć takie rozwiązanie, które zadowoli każdego. Cechują się wyjątkowym spokojem i pohamowaniem, a taka postawa automatycznie przechodzi na skłócone strony. Dzięki temu wspólnie są w stanie dojść do porozumienia.

Ryby

Pełne empatii Ryby stanowią bardzo dobrego rozjemcę. Skłócone strony bardzo często zwracają się o pomoc, bo wiedzą, że Ryby nie będą nikogo oceniać oraz nie staną po niczyjej stronie. Co więcej, zrozumieją emocje i postawę stron. Swoim podejściem z pewnością nie pogorszą sytuacji, a jedynie pomogą znaleźć rozwiązanie.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img