Dostępność do wielu rodzajów obuwia sprawia, że każdy może wybrać swoje ulubione buty. Są to te, które najczęściej kupujemy i najchętniej ubieramy. Okazuje się, że nasze ulubione obuwie również może zdradzić kilka faktów na temat naszej osobowości. Wybierz zatem swój ulubiony rodzaj i dowiedz się, co mówią na twój temat!

Płaskie obuwie zakrywające palce (np. balerinki)

Jest to sygnał, że nie lubisz robić czegoś na siłę. Jesteś osobą naturalną, która potrafi siebie wyrażać. Ciężko jednak pójść z tobą na kompromis, jako że lubisz zawsze stawać przy swoim. Otoczenie uwielbia z tobą spędzać czas i ludzie chętnie umawiają się z tobą na spotkania.

Płaskie półbuty

Stawiasz większy nacisk na efektywność niż estetykę. Praktyczność również ma dla ciebie duże znaczenie. Jesteś osobą bardzo kreatywną i zarażasz swoją energią. Bardzo chętnie podchodzisz do powierzonych ci zadań, a swoim entuzjazmem zachęcasz też innych do lepszej pracy.

Sportowe obuwie

Jesteś osobą zaradną, odważną i bardzo elastyczną. Szybko odnajdujesz się w nowych sytuacjach i sprytnie wykorzystujesz je na swoją korzyść. Nie jesteś typem marzyciela, a więc twoje plany są bardzo realne i złożone. Co więcej, jesteś osobą emocjonalnie oraz życiowo stabilną.

Szpilki w jednolitym kolorze

Potrafisz wyznaczać sobie cel i sumiennie do niego dążysz. Jesteś osobą pewną siebie, odważną i charyzmatyczną. Nie dajesz sobie wejść na głowę i zawsze mówisz to, co myślisz. Twoja postawa nie zawsze przypada do gustu innym, ale nie ma to na ciebie większego wpływu. Jesteś tu dla siebie, a nie dla innych.

Niestandardowe obuwie

Są to buty, które w jakikolwiek sposób wyróżniają się od innych. Brokatowe, wielokolorowe, niestandardowy krój i wiele innych. Takie obuwie świadczy o twojej kreatywności i duszy artysty. Jesteś osobą bardzo uprzejmą, wrażliwą i miłą. Dla bliskich potrafisz poświęcić bardzo wiele, ale nie jesteś osobą otwartą na nowe znajomości.

Koturny lub platforma

Jesteś osobą bardzo otwartą. Twoim priorytetem jest szczęście innych i zawsze stawiasz ich na pierwszym miejscu. Udzielasz się w różnych grupach i starasz się być bardzo aktywną osobą. Bardzo często jednak zapominasz o swoich własnych potrzebach.

Botki

Jest to sygnał, że jesteś osobą zamkniętą i wrogo nastawioną. Potrzebujesz wiele czasu, aby komuś zaufać, a nawet i wtedy odczuwasz podejrzenia. Potrafisz bardzo dobrze analizować sytuacje i wyciągasz trafne wnioski. Twoja spostrzegawczość jest również cechą, którą zazdroszczą ci inni.

Trampki

Jesteś osobą bardzo obiektywną i zawsze starasz się poznać każdą ze stron sytuacji. Posiadasz bardzo pozytywną aurę i wprowadzasz przyjemną atmosferę. Zdajesz sobie sprawę ze swoich słabości oraz atutów, ale każdą ze swoich cech potrafisz wykorzystać w taki sposób, że ci służy.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img