Każdy z nas należy do jednej z dwóch grup – ci, którzy śpią w skarpetkach i którzy ściągają je przed pójściem spać. Pierwsza grupa zwyczajnie odczuwa duży chłód i jest im bardzo niewygodnie, a druga grupa natomiast czuje się niekomfortowo, kiedy śpią w skarpetkach i automatycznie robi im się bardzo gorąco. Pokazuje to, że jest to kwestia potrzeb naszego organizmu, ale ten mały „nawyk” mówi też kilka rzeczy na temat naszej osobowości. Sprawdź jakie!

Spanie na bosaka

Duża ilość ciepła ucieka poprzez stopy. Jeśli jednak czujesz się niekomfortowo z założonymi skarpetkami, automatycznie robi ci się gorąco i nie potrafisz zasnąć w skarpetkach, to świadczy to o grubej skórze stóp, która zmniejsza ilość traconego ciepła. Dodatkowo twoje krążenie krwi jest prawidłowe, a metabolizm jest szybszy w porównaniu do drugiej grupy osób.

Co natomiast mówi to o twojej osobowości? Jest to sygnał, że doskonale potrafisz budować relacje z innymi. Jesteś osobą niezależną i nie potrzebujesz konsultować każdej swojej decyzji z innymi. Uwielbiasz swoją przestrzeń prywatną i wyznaczasz pewne granice, aby zachować harmonię w swoim życiu. Jesteś osobą bardzo troskliwą i opiekuńczą. Za wszelką cenę starasz się chronić swoich bliskich i nie pozwalasz, aby działa im się nawet najmniejsza krzywda.

Co więcej, jesteś osobą bardzo szczerą. Oczywiście zdajesz sobie sprawę z tego, gdzie leży granica pomiędzy prawdą a byciem zwyczajnie nieuprzejmym. Potrafisz dobierać słowa w taki sposób, aby nikogo nie urazić, ale też nie karmić sztucznymi myślami. Uwielbiasz zdrową konkurencję i posiadasz duże ambicje.

Spanie w skarpetkach

W twoim przypadku spanie w skarpetkach ma na celu ochronić cię przed utratą dużej ilości ciepła. Jesteś osobą, której organizm szybko pozbywa się duże ilości ciepła właśnie przez stopy. Oznacza to, że twoja skóra jest cienka i wrażliwa. Co więcej, twój metabolizm i krążenie krwi jest znacznie wolniejsze, przez co wytwarza się mniejsza ilość ciepła.

Jeśli czujesz potrzebę spania w skarpetkach, oznacza to również, że jesteś osobą szukającą ciepła w relacjach z innymi. Potrzebujesz głębokich i silnych emocji. Jesteś osobą, która koniecznie potrzebuje mieć w życiu drugiego człowieka, aby spokojnie funkcjonować. Bardzo ciężko znosisz samotność i zaczynasz czuć się zagubiony.

Kiedy jednak znajdziesz tę wyjątkową osobę, to przestrzeń prywatna przestaje dla ciebie istnieć. Kochasz przytulanie, bliski kontakt i czułe uściski. Potrafisz sprawić, że wasz dom jest bardzo przytulny i ciepły.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img