• Okładka artykułu Kłótliwe znaki zodiaku – związek z nimi to ciągła konfrontacja
  0
  29 Lut 2020

  Kłótliwe znaki zodiaku – związek z nimi to ciągła konfrontacja

  • #kłótnia
  • #konflikt
  • #znaki zodiaku
  • #osobowość
Relacje przede wszystkim opierają się na kompromisach, a obie ze stron starają się unikać kłótni najczęściej, jak tylko to możliwe. Niektóre jednak osoby nie chcą iść na układ i zawsze starają się wywalczyć to, co chcą. Przez to też bardzo często zaczynają kłótnie. Sprawdź, które znaki zodiaku należą do tej grupy.

Baran

Osoby spod tego znaku nie lubią być pozbawione kontroli w relacji. Potrzebują mieć rękę na pulsie, aby móc swobodnie funkcjonować. Kiedy jednak coś zaczyna się nie zgadzać z ich potrzebami lub tracą kontrolę, zaczynają o to się upominać. To natomiast doprowadza do niejednej konfrontacji, jeśli szybko wszystko nie wróci na miejsce.

Zodiakalne Barany są bardzo impulsywne i brakuje im cierpliwości oraz samokontroli. Kłótnie jednak szybko im się nie nudzą. Koniecznie muszą postawić na swoim i prędko nie odpuszczają.

Byk

Relacja z zodiakalnym Bykiem jest pełna emocji, jako że osoby spod tego znaku często doprowadzają do konfliktów. Byki nie potrafią odpuszczać ani iść na kompromis. Są to osoby bardzo uparte i zawsze osiągają to, co chcą. Bardzo często odbierają swojemu partnerowi jakikolwiek udział w relacji. Przejmują całą kontrolę i rozpoczynają kolejną kłótnię, jeśli partner zaczyna się sprzeciwiać.

Panna

Osoby spod tego znaku zazwyczaj starają się unikać wszelkich nieporozumień. Lubią prowadzić spokojne i ułożone życie. Niemniej jednak nie pozostaną cicho, jeśli czują się pomijane. Jeśli partner ignoruje potrzeby zodiakalnej Panny lub nie słucha jej dokładnie, to Panna szybko przejdzie do żywej dyskusji, która może skończyć się poważną kłótnią.

Skorpion

Zodiakalne Skorpiony kładą duży nacisk na swoje wartości. Szczerość jest jedną z najważniejszych dla nich elementów. Nie potrafią pogodzić się z tym, że ktoś mógłby być nieszczery. Kiedy zatem pojawi się u nich nawet najmniejsza myśl, że partner może ukrywać prawdę, to bardzo szybko przejdą do ataku.

Szczerość to nie wszystko. Osoby spod tego znaku nie idą na kompromis ze swoimi wartościami. Nie będą przekraczać swoich granic dla związku. Jeśli zatem partner zrobi coś wbrew wartościom Skorpiona, to może spodziewać się dużej kłótni.

Strzelec

Jest to znak zodiaku, który nigdy nie ma na celu zaczynać kłótni, ale i tak do tego doprowadza. Jak to możliwe? Strzelce mało kiedy zważają uwagę na słowa. Bardzo często zdarza im się przekroczyć granicę i powiedzą o kilka słów za dużo. Ze zwykłej dyskusji doprowadzają do żywej kłótni.

Osoby spod tego znaku nie mają na celu zranić czyjeś uczucia ani nie chcą zaczynać kłótni. Ich nieuwaga i brak samokontroli sprawia, że ostatecznie wychodzi zupełnie inaczej. Mimo wszystko chcą dla swojego partnera jak najlepiej i marzą o spokojnym i ułożonym życiu.

Sprawdź ofertę naszego oficjalnego sklepu: