Przeróżne horoskopy niosą za sobą niesamowite opisy, które w interesujący sposób przedstawiają naszą osobowość. W horoskopie indiańskim odpowiednikami naszych znaków zodiaku są zwierzęta. Sprawdź, które zwierzę prezentuje twoją osobowość i co zdradza na twój temat.

Sokół (Baran)

Osoby te są bardzo kreatywne oraz pomysłowe. Bardzo chętnie angażują się w zadania oraz wkładają w to ogromny wysiłek. Posiadają niesamowitą siłę ducha oraz ogromną pewność siebie. Wiedzą, co chcą w życiu i doskonale znają swoje priorytety.

 

Bóbr (Byk)

Osoby spod znaku Bobra są bardzo otwarte i chętne do działania. Potrzebują jednak mieć zaplanowane swoje życie. W innym przypadku szybko się gubią i zaczynają źle się czuć w spontaniczności. Osoby te muszą nauczyć się racjonalnie podchodzić do spraw, jeśli coś planują. W innym przypadku będą zmagały się z problemami.

 

Jeleń (Bliźnięta)

Horoskopowe Jelenie to osoby pełne niesamowitych wartości, które wzbogacają i upiększają świat. Osoby te posiadają pewne zasady, którymi się kierują i bez względu na wszystko nigdy ich nie złamią. Znają swoje priorytety i pilnie się w nich realizują. Posiadają wiele bliskich osób, dzięki swojej niesamowitej aurze, kulturze, elegancji i przede wszystkim przyjaźni.

 

Dzięcioł (Rak)

Empatia, lojalność i oddanie. Te cechy najlepiej opisują zodiakalne Dzięcioły. Osoby te chcą i uwielbiają tworzyć rodzinne i przyjacielskie grupy. Uwielbiają ludzi, chcą o nich dbać i się troszczyć. Pragną kochać i być kochanym. Dzięcioły to niesamowici życiowi towarzysze.

 

Łosoś (Lew)

Osoby spod Łososia to pewne siebie i odważne osobowości, które wyróżniają się wśród tłumu. Potrafią jasno określać swoje potrzeby i przede wszystkim skupiają się na sobie. Ich stanowcza postawa w stosunku do własnej wygody nie oznacza jednak, że są bezduszni. Łososie uwielbiają dbać o bliskich i wiele dla nich poświęcają.

 

Niedźwiedź (Panna)

Zodiakalne Niedźwiedzie poświęcają wiele czasu i energii na życie zawodowe. Oznacza to, że ciężko jest im odnaleźć się w życiu prywatnym i płacą za to słabymi relacjami. Niemniej jednak Niedźwiedzie to przyjazne i rodzinne osoby, którym zależy na bliskich i robią, co mogą, aby ukochanym było dobrze.

 

Kruk (Waga)

Kruki są cierpliwe, baczne i potrafią kombinować. Potrzebna im jednak stabilizacja, bo bez tego czują się zagubione i niepewne siebie. Osoby te wkładają wiele wysiłku w swoje działania, ale muszą popracować nad koncentracją i wyznaczaniem priorytetów.

 

Wąż (Skorpion)

Osoby te są sprytne i przebiegłe, ale w pozytywnym znaczeniu. Wykorzystują te cechy dla dobra swojego i innych. Węże lubią zmiany i doskonale odnajdują się w nowym otoczeniu. Unikają monotonności i rutyny, a więc często zmieniają coś w swoim życiu.

 

Sowa (Strzelec)

Te osoby stanowią idealnych obserwatorów. Dbają o to, aby wszędzie została zachowana sprawiedliwość i często stronią od fałszywych osób. Zodiakalne Sowy posiadają niesamowitą cierpliwość, spryt oraz mądrość. Dodatkowo wyróżniają się wyjątkową elegancją.

 

Gęś (Koziorożec)

Osoby te uwielbiają spędzać czas z bliskimi. Są bardzo rodzinne i przyjazne. Dbają o spokój i dobro bliskich. Zodiakalne Gęsi, pomimo swojej otwartości do ludzi, potrzebują również ciszy. Często decydują się na chwilę w samotności, a więc każdy powinien to zrozumieć i uszanować.

 

Wydra (Wodnik)

Horoskopowe Wydry to osoby pełne zapału i energii. Ich pozytywne nastawienie motywuje ich do działania oraz to samo przekazują innym. Osoby te pragną czegoś więcej. Nieustannie szukają swojego celu, który będzie wypełniał całe ich życie.

 

Wilk (Ryby)

Nasze zodiakalne Ryby znane są z wrażliwości i marzycielstwa. W horoskopie indiańskim ujawnia się jednak coś więcej. Zodiakalne Wilki to osoby z cechą lidera, które szybko przyciągają do siebie inne osoby. Są troskliwe i opiekuńcze, ale potrafią również walczyć o swoje. Mało kiedy pozwolą na to, aby ktoś miał na nich wpływ.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img