Jeśli nie wiesz, co kupić bliskim na określoną okazję, a jednocześnie poszukujesz prezentu w małym budżecie to książka może być jedną z lepszych okazji do zacieśnienia więzi. Dlaczego?

Książka to zawsze dobry pomysł na prezent. Nie ma znaczenia, czy chcesz ją sprezentować mamie, koleżance, czy dziecku. Taki prezent może zapewnić określonej osobie wiele godzin wspólnej zabawy, zachęcać do rozwoju, czy relaksować. Komu kupić książkę na prezent? Już pędzimy z odpowiedzią!

Książka dla mamy i taty - po jakie pozycje sięgać?

Okazji do wręczenia prezentu dla rodziców jest sporo. Mogą nią być święta, może być rocznica ślubu. Z książką można nie tylko umilić im czas, ale przede wszystkim zachęcić do rozwoju.

Mamie można kupić bestseller z kategorii romanse lub thrillery. Tato z pewnością nie pogardzi książką fantasy lub poradnikiem z majsterkowania. Oczywiście typ książki warto i należy dopasować do zainteresowań rodziców, a kto zna ich najlepiej, jeśli nie własne dzieci?

Top książek dla mamy i taty:

 • poradniki o zdrowiu,
 • poradniki o odżywianiu,
 • romanse,
 • biografie o alpinistach, historykach, dziennikarzach lub sławach z całego świata,
 • poradniki o gotowaniu,
 • książki o majsterkowaniu.

 

Książka dla siostry lub brata - pomyśl, jak wspomóc ich rozwój

O zainteresowaniach swojego rodzeństwa wiesz już pewnie prawie wszystko. Nic dziwnego, że tak dobrze się znacie, a często też dzielicie wspólne pasje. Jeśli wiesz, że Twoja siostra uwielbia zgłębiać tajniki makijażu to koniecznie kup jej poradnik w tej tematyce. Jeśli natomiast brat z chęcią ogląda mecze piłki nożnej, to nie sposób podarować mu lepszej książki niż tej, dotyczącej światowej gwiazdy sportu.

Książka dla brata lub siostry może stać się wyjątkowo pięknym i personalnym prezentem. Wystarczy, że kupisz określoną pozycję, a następnie zdobędziesz na jej pierwszej stronie autograf autora.

Kto z nas nie chciałby takiego prezentu?

Top książek dla siostry lub brata:

 • poradniki o podróżowaniu,
 • biografie słynnych sportowców, dziennikarzy, 
 • poradniki o rozwoju osobistym,
 • poradniki specjalistyczne,
 • słowniki językowe.

 

Książka dla babci lub dziadka? Oczywiście, że tak!

Jeśli nie wiesz, co kupić babci lub dziadkowi to książka może stać się szybką i udaną alternatywą dla każdego prezentu. Jakich pozycji poszukiwać? Tutaj dobrze sprawdzą się barwne albumy np. o papieżu lub górach Polski. Tematykę takiego kunsztownego wydania dopasuj do zainteresowań dziadków, a na pewno wywołasz na ich twarzach łzy wzruszenia.

Dziadkowie bardzo chętnie poczytają także książki o zdrowiu, czy też dotyczące gwiazd z przeszłości. Spraw, aby ich wolny czas, był wypełniony wyłącznie miłymi wspomnieniami!

Top książki dla babci lub dziadka:

 • albumy w wydaniu specjalnym,
 • poradniki o zdrowiu. 

Pamiętaj, że dobra książka nie oznacza od razu sięgania po drogi i kosztowny prezent. W internecie np. na allegro, znajdziesz książki w różnych opcjach budżetowych. Dzięki temu możesz dopasować jej zakup do swoich możliwości. 

Książka to prezent wyjątkowy, szczególnie jeśli obdarowywana osoba jest nam bardzo bliska. Warto go kupić z wielu powodów, ale najważniejszym będzie fakt, że to jeden z tych podarków, który najczęściej wzrusza i pozostaje w pamięci przez naprawdę długi czas.

Spraw radość bliskim i kup im książkę, która będzie im towarzyszyła w najbliższych miesiącach!

Udostępnij:


Sklep


Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img