Nikt nie spodziewał się takiego kroku, jaki uczyniła kilka dni temu prezenterka telewizji polskiej, prowadząca program "Pytanie na śniadanie" Marzena Rogalska. Była, już prezenterka TVP postanowiła zamieścić na swoim instagramie wymowny wpis.

Po 12 latach współpracy z TVP Marzena Rogalska podjęła decyzję o opuszczeniu stacji. Prezenterka była jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci występujących w "Pytaniu na Śniadanie". 

Jednym z głównych czynników odejścia z telewizji były wydarzenia z 10 lutego, w którym to czasie odbywał się strajk gigantów medialnych.

„Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej”
 
poinformowała na swoim Instagramie prezenterka.

Wyszło na jaw, że kilka dni przed odejściem prezenterki z Telewizji Polskiej, Marzena Rogalska otrzymała list z wydawnictwa, które zajmuje się promocją jej książek. 

Drodzy, dziękuję za wsparcie i dobrą energię. Jej ogrom przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Próbuję od wtorku odpisać na każdy sms, mail i każdy komentarz. Dwa dni przed opublikowaniem mojego postu o odejściu z TVP dostałam krótki liścik z mojego wydawnictwa od Ani, która zajmuje się promocją moich książek. „Cześć, przygotowałam takie grafiki z cytatami z "Czasu tajemnic". Cytaty były dwa: jeden z nich, wiem, że jest bardzo lubiany przez czytelniczki, bo znalazł się już w paru recenzjach. A drugi? Jak przeczytałam drugi uśmiechnęłam się, bo już za dwa dni miałam zmienić moje życie. Ten cytat zamieszczam dzisiaj i dalej nadrabiam zaległości w odpisywaniu. Ściskam gorąco i jeszcze raz dziękuję za Wasze dobro!

Opublikowany cytat na Instagramie Marzeny Rogalskiej, brzmi:

Twój los jest w twoich rękach. Nie dopuść, aby ktokolwiek decydował za ciebie.

(Marzena Roglaska, z książki: Czas tajemnic. Saga o Karli Linde)

Źródło: https://www.instagram.com/marzena_rogalska/

 

Udostępnij:


Sklep


Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img