Te znaki zodiaku spędzą wspaniałe święta!

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie będą dla Ciebie tegoroczne święta, sprawdź co jest zapisane w gwiazdach. Większość znaków może liczyć na wspaniałe Boże Narodzenie, wypełnione radością i rodzinnym ciepłem. Dowiedz się, czy znajdujesz się w gronie szczęśliwców!

Dla tych znaków zodiaku Boże Narodzenie będzie udane!

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Pod koniec roku osoby spod znaku Barana mogą liczyć na wiele szczęścia i sukcesów osobistych oraz zawodowych. Będzie układać im się w miłości, a samotne Barany mają szansę poznać nowego partnera. Świąt na pewno nie spędzą w pojedynkę, będą cieszyć się tym magicznym czasie wraz z bliskimi.

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Czeka Cię kilka trudności i wyzwań podczas świątecznych przygotowań, ale Twój wysiłek zostanie wynagrodzony i może spodziewać dobrej końcówki roku. Święta będą najlepszym okresem w całym roku, a nadchodzący rok będzie sprzyjał realizacji marzeń i planów.

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

W tym roku Bliźniętom uda się dopiąć wszystko na ostatni guzik sporo przed świętami. Boże Narodzenie upłynie im w miłej, spokojnej i radosnej atmosferze.

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Osoby spod znaku Raka mimo drobnych problemów i niepowodzeń, jakie pojawią się na ich drodze w najbliższych tygodniach, pokonają wszystkie przeszkody. Dzięki czemu będą mogły cieszyć się ze spokojnych i radosnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie.

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Choć końcówka roku będzie stresująca, to osoby spod znaku Lwa czeka obiecujący okres pełen wyzwań. Muszą wykazać się spokojem i cierpliwością, a osiągną swoje cele. Osiągną równowagę i balans pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym, a święta będą dla nich okresem wytchnienia i naładowania akumulatorów.

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Panny podczas świątecznego okresu będą mogły odpocząć, wyciszyć się i poświęcić czas na rozrywkę z najbliższymi. Już teraz powinny skupić się na swoim wnętrzu i duchowości. Przed nimi czas samorozwoju i samodoskonalenia.

Waga (23 września - 22 października)

Podczas tegorocznych świąt prawdopodobnie nic nie pójdzie po Twojej myśli. Ale nie zniechęcaj się! Wiele zmian będzie zmianami na lepsze. Dzięki temu dowiesz się o sobie wielu nowych rzeczy i rozwiniesz swoje pasje.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Osoby spod tego znaku pod koniec roku porzucą stare nawyki i będą nad sobą pracować. To pomoże w realizacji ich celów i marzeń. Dzięki cierpliwości i zaangażowaniu to będą udane święta i wspaniały początek Nowego Roku!

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Koniec roku paradoksalnie będzie dla Strzelców nowym początkiem. Rozwiną skrzydła, wpadną na nowe pomysły, ale przy tym odpoczną i nabiorą energii na kolejny rok.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Podczas świąt lepiej zachowaj umiar i zdrowy rozsądek. Nie odejmuj pochopnych decyzji i nie wydawaj fortuny na świąteczne przygotowania, a ten okres upłynie w przyjemnej i spokojnej atmosferze.

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Święta dla Wodnika będą wypełnione spokojem i harmonią. Z kolei w  Nowym Roku postawi na rozwój duchowy i osobisty oraz poprawę relacji z najbliższymi. Zyska nowe przyjaźnie i umocni dotychczasowe.

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Boże Narodzenie będzie dla Ryb czasem refleksji i przemyśleń. Święta upłyną raczej spokojnie, bez większych rewelacji i gwałtownych emocji. To idealny okres wyciszenia przed Nowym Rokiem, w którym czeka na nie wiele wyzwań i zmian.

DZ

Udostępnij: