Czego się boisz najbardziej? Zdradza to Twój miesiąc urodzenia!

Twój znak zodiaku mówi o tym, czego się najbardziej obawiasz i jakie lęki skrywasz głęboko w sobie. Sprawdź, jakie są Twoje słabości według znaku zodiaku.

Jakie są Twoje słabości według znaku zodiaku?

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Baran łatwo daje się ponieść się emocjom, szybko wybucha i wpada w gniew. Bywa zapatrzonym w siebie egoistą. Najbardziej obawia się tego, że może nie mieć racji, czy mylić się w ważnej kwestii, a inni to dostrzegą i go skompromitują.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Byk lubi robić rzeczy po swojemu i nie jest skłonny do ustępstw. Jest uparty i zawsze chce stawiać na swoim. Boi się podejmować ryzyka i woli stąpać po pewnym gruncie. Gdy coś nie idzie po jego myśli, przeraża go to.

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Osoby spod tego znaki głośno mówią co myślą, a w życiu kierują się sercem, a nie rozumiem. Często pochopnie podejmują decyzje. Bliźnięta są impulsywne, głośne i wszędzie ich pełno. Najgorszą rzeczą dla nich jest nuda i rutyna.

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Osoby spod tego znaku są bardzo towarzyskie, otwarte i uwielbiają przebywać wśród ludzi. Najbardziej obawiają się samotności i tego, że inni się od nich odwrócą.

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Zdarza się, że osoby spod tego znaku są emocjonalnie niestabilne i kapryśne. Są wymagające wobec innych i trudno zaspokoić ich pragnienia. Jednocześnie potrzebują dużo uwagi i zainteresowania ze strony innych, a najbardziej boją się odrzucenia.

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Panna jest sumienna, dokładna i uporządkowana, czasem wręcz pedantyczna. Zawsze chce być jak najlepsza i daje z siebie jak najwięcej. Przez to bywa wobec siebie nadmiernie surowa i krytyczna. Ich największa obawa polega na tym, że nie będą dość dobre i nie spełnią oczekiwań innych.

Waga (23 września - 22 października)

Waga za wszelką cenę chce zachować życiową równowagę i harmonię. Z tego powodu często stawia się w roli mediatora i angażuje się w cudze sprawy. Nawet takie, które tak naprawdę jej nie dotyczą. Robi to, bo obawia się być pominięta i niezauważona.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Wizja tego, że ktoś może podważyć jego autorytet lub zakwestionować jego umiejętności, przeraża Skorpiona najbardziej. Z tego powodu często pokazuje innym, gdzie ich miejsce, lubi rządzić i dominować.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Osoby spod tego znaku są nieufne, trudno im się otworzyć i potrzebują sporo czasu, zanim nawiążą z kimś relację. Są wycofane, skryte i nie lubią dopuszczać do siebie innych. Najbardziej boją się tego, że ktoś odkryje ich sekrety i wykorzysta przeciwko nim.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Osoby spod tego znaku są uparte, ambitne i dążą do trupach po celu. Przez to mogą sprawiać wrażenie bezwzględnych i wyrachowanych. Boją się, że nie zrealizują wszystkiego, co sobie założyły.

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Osoby spod tego znaku zawsze chcą się wyróżniać. Za wszelką cenę pragną zainteresowania. Najbardziej obawiają się tego, że inni nie uznają ich za wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Osoby spod tego znaku mogą być rozchwiane, niestabilnie emocjonalnie i przewrażliwione. Lubią dramatyzować i być w centrum uwagi. Najbardziej lękają się tego, że nie będą kochane lub rozumiane przez innych oraz świat.

Udostępnij: