„Pierwsze przeczucie?” - Jasnowidz Jackowski wróży, że to wydarzy się już zimą!

Jeden z najsłynniejszych polskich jasnowidzów wziął pod lupę zbliżającą się wielkimi korkami zimę. Krzysztof Jackowski ma przeczucia, co wydarzy się już za kilka miesięcy. Czy Polacy mogą spodziewać się siarczystych mrozów, a święta Bożego Narodzenie w końcu będą w tym roku białe?

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Z jego pomocy korzystają nie tylko zwykle osoby, ale także i policja, której często pomaga w poszukiwaniu zaginionych osób. Jak twierdzi sam 58-latek, jego specjalnością jest właśnie poszukiwanie zaginionych osób i w ostatnich 20 latach przyczynił się do rozwiązania kilkuset spraw dotyczących zaginięć.

Poza swoją specjalnością Jackowski często zabiera głos także w innych sprawach. Ostatnio chętnie porusza m.in. temat wojny na Ukrainie, ale często bierze pod lupę także nieco „luźniejsze” tematy, jakimi z całą pewnością jest pogoda. Niedawno w rozmowie z Super Expressem jasnowidz zapytany został o najbliższą zimę. Przewidywania Jackowskiego nie wszystkim mogą się spodobać.

Jackowski o najbliższej zimie

Ostania zima nie należała do wyjątkowo mroźnych. Chociaż faktycznie w niektórych miejscach w Polsce doświadczyć można było białego puchu, temperatura sprawiała, że śnieg szybko topniał. Jak będzie w tym roku? Jak przewiduje Jackowski, zima w tym roku będzie krótka.

Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022 – powiedział w rozmowie z "Super Expressem"

Z przewidywań IMGW jasno wynika, że w tym roku zima będzie łagodna, a w samym grudniu temperatura ma być o 1,5 stopnia C wyższa niż rok wcześniej. Przeczucia jasnowidza pokrywają się z prognozą długoterminową Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Jak dodaje Jackowski, zima w tym roku może być deszczowa.

Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku.- dodał Jackowski

Udostępnij: