Jaki masz kształt zębów? To wiele mówi o Twojej osobowości!

Najprościej mówiąc osobowość to zestaw elementów psychiki i zachowań, które wpływają na odróżnienie jednej osoby od innych. Chociaż nie wszyscy mogliby się tego spodziewać, na to, jak cechuje się nasza osobowość, wpływać może... kształt zębów.

  Czy to możliwie, że kształt zębów może wiele powiedzieć o charakterze danej osoby? Okazuje się, że jest to jak najbardziej możliwie. U wielu z nas kształt zębów się różni – jedni mają je zaokrąglane, inni natomiast kanciaste. Zobacz, jaki jest kształt Twoich zębów i sprawdź, czy zgadza się również z opisem Twojej osobowości.

  Prostokątne -

  Jeśli Twoje przednie zęby posiadają kształt prostokątny, jesteś urodzonym liderem. Cechuje Cię silna osobowość i charyzma. Szybko, sprawie i celnie podejmujesz wszelkie decyzje. Nie lubisz osób niezdecydowanych, gdyż sam lubisz konkrety. Jedną z Twoich największych wad, jest samolubność.

  Kwadratowe -

  W przeciwieństwie do poprzednika osoby, których przednie zęby są kwadratowe, są bardzo spokojne i ułożone. Nie pokazują swoich emocji i dużo tłumią w sobie. Wzbudzają zaufanie i można im powierzyć największe sekrety z pewnością, że nigdy ich nie wyjawią,

  Owalne -

  Zęby owalne, cechują osoby zdolne, kreatywne i wykazujące się ponadprzeciętną inteligencją. Lubią tworzyć i potrafią zrobić „coś z niczego”. Cenią swoją przestrzeń i lubią spędzać czas w samotności. Chociaż często wolą spędzać czas tylko z samym sobą, nie unikają innych i są  komunikatywni. Osoby te są bardzo empatyczne i nie jest im obojętny los innych,

  Trójkąjne -

  Jeśli jesteś posiadaczem zębów w kształcie trójkątnym, jesteś prawdziwą duszą towarzystwa. Uwielbiasz spędzać czas z innymi, łatwo nawiązujesz znajomości i masz wielu przyjaciół, którzy Cię uwielbiają i zrobią dla Ciebie naprawdę wiele. Jesteś urodzonym optymistą i cechą tą zarażasz także innych. W Twojej obecności nie ma miejsca na nudę.

  Udostępnij: