Tych imion nie nadawaj swoim dzieciom! To prawdziwi pechowcy!

Zdaniem ezoteryków niektóre imiona mogą przynosić pecha osobom, które je noszą. Ich posiadacze przyciągają do siebie zły los i wciąż mają w życiu pod górkę.

Osoby o tych imionach mogą mieć pecha

Każdy człowiek ma jakieś imię, jest ono nieodłączną częścią naszego wizerunku. Imię od zawsze było powiązane z głębokim znaczeniem, życzeniem, błogosławieństwem na przyszłość, czy wróżbą, odpędzającą zło. Rodzice nadając dziecku imię, świadomie lub nie, wyposażają je w pewne cechy i wpływają na jego charakter oraz przyszłość. Zdaniem ezoteryków niektóre imiona mogą przynosić pecha. Ich posiadacze przyciągają do siebie zły los.

Jonasz

Jonasz to imię pochodzenia herbajskiego, znane za sprawą biblijnego Jonasza, buntowniczego proroka izraelskiego, który nie posłuchał polecenia samego Boga. Jonasz przynosi pecha innym. To człowiek, który wpędza innych w kłopoty, sam wychodząc z nich bez najmniejszego szwanku.

Błażej

Jest imieniem pochodzenia łacińskiego. Wywodzi się od słowa „blaesus”, które znaczy: „gadać”, „paplać”, „sepleniący”, „z wadą wymowy”. Błażej jest niecierpliwy, często zmienia zdanie i brakuje mu silnej woli. Działa bez namysłu, przez co często sprowadza na siebie kłopoty.

Cyprian

To imię pochodzenia łacińskiego, wywodzące się od nazwy wyspy – Cypru. Mimo że Cyprian chce jak najlepiej, nieustannie wybiera wszystko to co złe. Niestety może za sobą pociągać także inne osoby.

Gracjan

Jest imieniem pochodzenia łacińskiego. Wywodzi się od słowa „gratia”, które oznacza „łaska, usłużność, uczynność, wdzięk, powab”. Gracjan bywa próżny i zapatrzony w siebie, a przez swoje zamiłowanie do otaczania się luksusem, może mieć duże problemy finansowe.

Klaudia

To imię może kojarzyć się z chorobami. "Claudus" oznacza bowiem "kulawy" lub "chromy". Wiele rodziców przez to unika nadawania tego imienia córkom.

Sabina

to imię pochodzenia łacińskiego, od nazwy plemion sabelskich, Sabinów. Niestety Sabina nie ma łatwego charakteru, jest uparta i zawistna, nie zapomina wyrządzonych krzywd i ma trudności z wybaczaniem.

Cecylia

To imię wywodzi ze słowa „caecus”, które po łacinie oznacza "ślepy, ciemny, wątpliwy”. Posiadaczki tego imienia w życiu mierzą się z wieloma przeciwnościami.

Teresa

To imię to wywodzi się z greki i oznacza mieszkankę wyspy Thera. Uważa się, że zwiastuje ono nieszczęście, a osoba, która je nosi może przynosić pecha bliskim.

Udostępnij: