Jackowski dzieli się najnowszą wizją! Wie, gdzie przebywa były szef Orlenu?

Jackowski po raz kolejny dzieli się swoimi przepowiedniami i widzeniami. Tym razem udziela odpowiedzi, gdzie znajduje się lider PIS, czyli Obajtek. Czy tym razem jego wizje okażą się trafne?

Daniel Obajtek, były szef Orlenu, stał się tajemniczą postacią w obecnej kampanii wyborczej. Pojawia się czasem w mediach, sugerując, że prowadzi normalną kampanię, ale potem znika bez śladu, unikając zarówno prokuratury, jak i policji.

Sejmowa komisja śledcza

Obajtek konsekwentnie unika stawienia się przed sejmową komisją śledczą, która bada tzw. aferę wizową. W zeszłym tygodniu nie pojawił się na zaplanowanym przesłuchaniu, więc zostaje ponownie wezwany na środę (5 czerwca).

ZOBACZ TAKŻE: Co mężczyźni ukrywają przed żonami?! Oto męskie tajemnice!

Komisja zapowiada, że jeśli znowu nie przybędzie, będą wnioskować nie tylko o karę porządkową, ale także o jego zatrzymanie i doprowadzenie na przesłuchanie.

W poniedziałek były szef Orlenu, który teraz kandyduje do Parlamentu Europejskiego z listy PiS na Podkarpaciu, powiedział, że zakończyła się już kampania wyborcza, więc nie ma teraz czasu, aby stawić się na przesłuchaniu przed komisją. W oświadczeniu opublikowanym wcześniej zadeklarował, że planuje wziąć udział w posiedzeniu komisji po zakończeniu kampanii wyborczej.

Wokół całej tej sytuacji powstało wile spekulacji dotyczących miejsca pobytu byłego szefa Orlenu. Zaczęto zastanawiać się, czy nie wyjechał poza granice kraju.

Zdjęcie Jackowski dzieli się najnowszą wizją! Wie, gdzie przebywa były szef Orlenu? #1

Według informacji przekazanych przez Radio Zet, Obajtek rzekomo mieszka na co dzień w luksusowym apartamencie w Budapeszcie, stolicy Węgier.

Stamtąd od czasu do czasu przyjeżdża na Podkarpacie, aby prowadzić działania mające na celu zdobycie głosów wyborców. Rozgłośnia donosi, że może korzystać z wsparcia otoczenia premiera Węgier, Victora Orbana.

Jackowski przewidział gdzie znajduje się były szef Orlenu?

W sprawie zaginięcia byłego szefa Orlenu zabrał głos znany jasnowidz Jackowski, którego o zdanie w tej sprawie postanowił zapytać „Fakt”.

Jak się skupiam na panu Obajtku, to mam wrażenie, że się trochę bawi tą sytuacją. Wie, że nic nie będzie można mu zrobić – powiedział Jackowski

Jasnowidz przewiduje również, że Obajtkiem opiekują się ludzie, którym zależy na zatuszowaniu całej afery wywołanej z Orlenem. Troszczą się o niego w sposób fizyczny, ale także i prawny.

Opiekują się, dbają o niego ludzie, którzy mają interes, żeby wszelkie sprawy dotyczące Orlenu zatuszować - mówi nam jasnowidz.

W swoich wizjach zauważa, że były szef Orlenu niczego się nie obawia. Odnośnie do wyborów europejskich twierdzi, że kandydat PiS "przypadkiem zdobędzie mandat europosła". Jednakże podkreśla, że nie lęka się niepowodzenia w wyborach.

Według Jackowskiego były szef Orlenu przebywa w Polsce.

Mam wrażenie, że przebywa w rejonie jakiegoś zabytku, zamku bardzo zadbanego. Gdzieś w rejonie Lublina, w tych okolicach. Przebywa tam i absolutnie nie jest zestresowany - mówi w swojej wizji Jackowski.

Udostępnij: