#KOCHAMSIEBIETAKĄ – wspaniała akcja poświęcona każdej kobiecie

W dzisiejszych czasach istnieje „moda” na bycie idealnym, a przez media społecznościowe u wielu osób spostrzeganie samego siebie diametralnie się zmieniło. Codziennie mogą zobaczyć pięknych ludzi z idealną sylwetką. Powoduje to obniżenie pewności siebie i próbowanie dorównania tym „idealnym” osobom. Właśnie przez to na Instagramie, dzięki Ani Guellard, powstała niesamowita akcja poświęcona każdej kobiecie!

  Ania na swoim instagramowym profilu udostępniła trzy zdjęcia: z delikatnym makijażem, z saute oraz z bardzo wyrazistym makijażem. Jaki był tego cel?

  Kochajmy siebie w makijażu, bez makijażu, w piżamie, w sukni wieczorowej i w dresie, z ciemnymi i jasnymi brwiami. Nie dajmy sobie wmówić, że jesteśmy gorsze, brzydsze, że mamy nie straszyć i siedzieć w domu. - napisała Ania pod zdjęciami
  Zdjęcie #KOCHAMSIEBIETAKĄ – wspaniała akcja poświęcona każdej kobiecie #1

  Akcja ma na celu pokazanie kobietom, że w każdym wydaniu są piękne i żeby nie pozwolić sobie wmówić, że jest inaczej. Ania Guellard chce pokazać, że każda ma prawo do tego co kocha.

  Nie dajmy sobie wmówić, że jesteśmy gorsze, brzydsze, że mamy nie straszyć i siedzieć w domu.
  Zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszym świecie ciągle jesteśmy pod presją bycia pięknym. Szczególnie tu, na Instagramie jest wylew "piękna". Tak na prawdę piękno jest wewnątrz nas. Makijaż jest dodatkiem, który zmywamy pod koniec dnia.

  Warto pamiętać, że istotne jest, jak my czujemy się w swojej skórze i nikt na świecie nie może i nie jest idealny. Kiedy pokochamy sami siebie, wtedy coś takiego jak strach przed swoim naturalnym „ja” nie będzie istniał. Każdy powinien akceptować siebie takim, jakim jest, bo to sprawia, że jest piękny.

  Pokochajmy swoje niedoskonałości, swoją nagość. Jeśli sami siebie nie będziemy akceptować, nikt nas nie zaakceptuje. Makijaż jest dodatkiem, korzystajmy z niego w taki sposób w jaki nam się to podoba.
  Dziewczyny, bądźmy dumne z siebie, z tego jak wyglądamy- w makijażu czy bez. Bez krytyki. Bez hejtu. Kochajmy siebie i siebie nawzajem. 
  +
  Udostępnij: