• Okładka artykułu 13 marca – imieniny Bożeny! Poznaj jej osobowość oraz znaczenie i pochodzenie imienia!
  11
  12 Mar 2019

  13 marca – imieniny Bożeny! Poznaj jej osobowość oraz znaczenie i pochodzenie imienia!

  • #Bożena
  • #imieniny
  • #osobowość
  • #imię
Imię Bożena ma bardzo piękne znaczenie: oznacza darowana od Boga lub obdarowana przez Boga i pochodzi ze starosłowiańskiego, a w Polsce pojawia się już od XII wieku. 13 marca jest najpopularniejszą datą imienin Bożeny, ale swoje święto może również obchodzić 20 czerwca. Bożena skrywa w sobie wiele interesujących cech, a więc dowiedzmy się, jaką ma osobowość!

Osobowość

Bożena jest energiczną kobietą, która zawsze ma w planach jakieś działania. Nie da się z nią nudzić i zawsze znajdzie sobie i innym jakieś zajęcie. Wprowadza niesamowitą atmosferę do otoczenia i zawsze stara się pozytywnie podchodzić do życia, a więc unika toksycznych ludzi i sytuacje. Z entuzjazmem zmierza się z wyzwaniami, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Jest to kobieta niezależna, która daje sobie radę w każdej sytuacji. Mało kiedy prosi o pomoc, bo zawsze stara się stawiać czoła wyzwaniom. Kocha podróże, nowe miejsca i przygody, a więc ciężko ją utrzymać w miejscu.

Miłość

Bardzo ciężko jest zdobyć serce Bożeny, która uwielbia podróżować. Nie chce zaniedbywać swojego partnera, a więc póki nie znajdzie tego wyjątkowego, to nie ma szans, aby zrezygnowała z wypraw. Jeśli jednak trafi się ten jedyny, to z pewnością poprowadzi go na szczyt. Bożena potrafi wspierać i zrobi wszystko, aby pomóc swojemu partnerowi w każdym planie.

Zdjęcie 13 marca – imieniny Bożeny! Poznaj jej osobowość oraz znaczenie i pochodzenie imienia! #1

Praca

Lubi życie na wysokim poziomie, a więc ciężko pracuje, aby zarobić na swoje i bliskich potrzeby. Jest bardzo zaradna i szybko potrafi dostosować się do nowego otoczenia. Z dumą i kreatywnością podchodzi do nowych zadań oraz dzielnie wykonuje swoje obowiązki. Zawsze daje z siebie sto procent. Doskonale nadaje się do współpracy z innymi. Czasami jednak zdarza jej się wykorzystywać swoje znajomości dla własnych korzyści. Pomimo jej zaangażowaniu, to nie nadaje się na wysokie stanowiska. Jej miłość to podróżowania sprawia, że nie przebywa zbyt długo w jednym miejscu pracy.

Przyjaźń

Bożena ma doskonałą pamięć, a więc potrafi opowiadać o wszystkich szczegółach ze swojego życia. Jest bardzo otwarta i dość dużo mówi, a więc z pewnością w jej towarzystwie nie pojawi się coś takiego jak niezręczna cisza. Zawsze stara się wprowadzać pozytywną atmosferę. Często opowiada kawały i zaraża śmiechem. Lubi być aktywna, a więc stara się angażować swoich przyjaciół do działania. Otacza ją wiele ludzi, a to dlatego, że Bożena zawsze stara się być wobec nich szczera, pomocna i troskliwa.