• Okładka artykułu 13 marca – imieniny Krystyny! Jaka jest jej osobowość i znaczenie imienia?
  2
  12 Mar 2019

  13 marca – imieniny Krystyny! Jaka jest jej osobowość i znaczenie imienia?

  • #imieniny
  • #Krystyna
  • #osobowość
  • #imię
Krystyna pochodzi z języka łacińskiego. Znaczenie tego imienia to Chrystusowy. Swoje imieniny Krystyna obchodzi 18 stycznia, 14 lutego, 13 marca, 20 maja, 7 października, 6, 12, 13 listopada oraz 4, 5, 15 grudnia. Najpopularniejszą datą imienin jest jednak 24 lipca! Osobowość Krystyny zdecydowanie jest warta naśladowania, a więc poznajmy ją bliżej.

Osobowość

Doskonale kontroluje swoje emocje, a więc jej każda decyzja jest przemyślana pod każdym względem. Nie poddaje się presji, a stres nie ma na nią żadnego wpływu. Realistycznie podchodzi do życia i celuje w to, co według niej faktycznie ma szanse się udać. Marzenia nie są dla niej. Jedyne co się liczy to fakty i to nimi się posługuje. Potrafi zorganizować sobie czas i twardo stąpa po ziemi. Może się wydawać, że ma chłodny charakter, ale w rzeczywistości jest bardzo wrażliwą i troskliwą kobietą.

Miłość

Przede wszystkim Krystyna nikogo nie udaje. Mimo swojego ciepłego serca to nie zawsze potrafi okazywać swoje emocje. Szuka zatem partnera, który jest w stanie to zrozumieć i uszanować. Partner, który jednak zdobędzie jej serce, może być bardzo zadowolony. Krystyna potrafi być zamknięta w sobie, ale nadal umie okazać swoją namiętność i miłość. Doskonale potrafi zaopiekować się domem i swoją rodziną. Wie jak stworzyć bezpieczne miejsce, gdzie każdy będzie mógł czuć się sobą.

Zdjęcie 13 marca – imieniny Krystyny! Jaka jest jej osobowość i znaczenie imienia? #1

Przyjaźń

Krystyna nie otacza się wielkim gronem przyjaciół. Woli skromną ilość bliskich, którym naprawdę może zaufać. Nie jest kobietą, której zaufanie jest łatwe do zdobycia. Doskonale wie, kogo chce mieć w swoim otoczeniu, a więc jej przyjaciele nie są przypadkowi. Mało kiedy się zwierza, jako że zawsze stara się być samodzielna. Nie zmienia to jednak faktu, że dla bliskich jest zawsze obok i służy pomocą. Potrafi dla nich poświęcić naprawdę wiele i stara się ich chronić za wszelką cenę.

Praca

Jest to kobieta pracowita, dokładna, punktualna i oddana. Kładzie duży nacisk na detale i wywiązuje się z każdego polecenia. Jest kreatywna i sprytna, a więc każdy problem jest dla niej błahostką. Powierzane jej zadania są wykonywane na czas i z dokładnością. Krystyna idealnie nadaje się na wysokie stanowiska, jako że potrafi trzymać swoje emocje pod kontrolą i zawsze trzeźwo podchodzi do wszelkich wyzwań. Stawia jasne polecenia i dokładnie wie, czego chce.