• Okładka artykułu Niezależne kobiety – te rzeczy z pewnością nie będą akceptować w swoim życiu!
  38
  04 Sie 2019

  Niezależne kobiety – te rzeczy z pewnością nie będą akceptować w swoim życiu!

  • #niezależne kobiety
  • #zasady
  • #życie
Niezależne kobiety znajdziemy w każdej grupie ludzi. Nie ma znaczenia, czy prowadzą potężną korporację, czy zdecydowały zająć się domem. Otoczenie i tryb życia nie zmienia podejścia do życia i nadal są odważne i niezależne. Mają też swoje zasady, których nieustannie się trzymają. Dowiedz się zatem, jakich rzeczy nie będą akceptować w swoim życiu.

Strach nie przejmie nad nimi kontroli

Niezależne kobiety nadal są pełne emocji i odczuwają każdy ich rodzaj w poszczególnych sytuacjach. Zdarza się zatem, że po prostu się boją. Odczuwają strach lub doznają porażki. Nie pozwolą jednak na to, aby przejęło to nad nimi kontrolę. To one decydują o swoim życiu, a nie ich emocje.

Dawanie z siebie 50%

Tego typu kobiety zawsze dają z siebie wszystko i chętnie próbują nowe rzeczy. Jak już za coś się biorą, to robią to z precyzją. Niezależne kobiety nie lubią, kiedy coś jest zrobione w połowie lub niedokładnie i nie będą akceptowały takiej pracy.

Trzymanie w klatce

Niezależne kobiety robią to, co uważają za słuszne. Potrzebują swojej przestrzeni prywatnej i możliwości rozwijania swojej wiedzy oraz umiejętności, aby następnie wykorzystać to w karierze lub życiu prywatnym. Nigdy nie zgodzą na to, aby ktoś trzymał je w klatce lub mówił, co mają robić.

Osądzanie

Są to kobiety, które podążają za swoimi pragnieniami. Nie udają kogoś, kim nie są. Mogą być kontrowersyjne dla niejednej osoby, ale nigdy nie zgodzą się na to, aby ktokolwiek je osądzał za to, kim są. Nie potrzebują być kochane i uwielbiane przez wszystkich, ale z pewnością nie pozwolą na to, aby ktoś im mówił, czy robią coś dobrze, czy źle.

Negatywni ludzie

Niezależne kobiety z pozoru wydają się surowe i poważne. W rzeczywistości pragną otaczać się osobami, które pozytywnie patrzą na swoje życie i przyszłość. Rozumieją, że każdy może mieć gorszy dzień i podłamać się pod ciężarem problemów, ale chcą mieć w swoim otoczeniu osoby, które potrafią stawić czoła przeciwnościom losu.

Brak szacunku

Nie każdy musi się zgadzać z niezależnymi kobietami. One również posiadają swoje własne zdanie na wiele tematów. Chętnie podejmą się dyskusji i będą wymieniać swoje argumenty, dopóki jest zachowany szacunek do drugiej osoby. Nigdy nie będą prowadzić rozmowy z kimś, kto nie ma szacunku do swojego rozmówcy.

Przekraczanie granic

Każdy wytycza sobie granice, których nikt nie powinien przekraczać. Zdrowe granice pozwalają nam utrzymać stabilizację i spokojnie kroczyć przez życie. Niezależne kobiety szanują granice innych i oczekują tego samego. Nie lubią, kiedy ktoś stara się naruszyć ich strefę prywatną.