Wbrew stereotypom, że mężczyźni preferują kobiety jedynie dobrze wyglądające, okazuje się, że panowie interesują się kobietami, które są na równi z nimi. Poszukują partnerki, która dąży do rozwijania swojej kariery, radzi sobie z problemami i na spokojnie podchodzi do wielu sytuacji. Natomiast tylko cztery cechy są najbardziej pożądane przez mężczyzn, a kobieta, która je posiada, bez wątpienia jest w stanie skraść serce mężczyzn.

Zorganizowanie

Kobiety z reguły są bardzo dobre w planowaniu. Silne kobiety doskonale orientują się w czasie i wiedzą co i jak zaplanować nawet na długie lata. Dodatkowo plany nie dotyczą tylko jej, ale obejmują też jej partnera. Silne kobiety również potrafią wyznaczać sobie konkretne cele, które zawzięcie osiągają. Mężczyzna zatem wie, że dzięki takiej kobiecie ich wspólne życie będzie zorganizowane i harmonijne.

Niezależność

Niezależność nie polega jedynie na znajomości swoich własnych potrzeb i priorytetów. Silne i niezależne kobiety wiedzą, że każdy potrzebuje czas dla siebie i nie potrzebują spędzać każdej wolnej chwili ze swoim partnerem. Rozumie, że jej mężczyzna chce chwili dla siebie lub spotkać się ze znajomymi, bo ona sama tego potrzebuje w swoim życiu. Nie uzależnia swojego czasu od partnera, a wręcz przeciwnie – doskonale wie, jak wykorzystać wolny czas na samorozwój.

Inteligencja

Badania pokazują, że szukamy osób, które są do nas podobne pod względem humoru, atrakcyjności oraz inteligencji. Pokazuje to zatem, że inteligentni mężczyźni momentalnie zainteresują się inteligentną kobietą. Jak odkrył emerytowany profesor Uniwersytetu Aberdeen, Lawrence Whalley, związek z inteligentną kobietą chroni też mężczyzn przed demencją.

Ponadto inteligentne kobiety na spokojnie podchodzą do problemów i krok po kroku je rozwiązują. Nie boją się wyzwań i doskonale sprawdzają się w wielu zawodach.

Komunikatywność

Silne kobiety nie unikają rozmów. Jeśli mają coś do powiedzenia, to po prostu to mówią. Nie pozostawiają niedokończonych dyskusji i nie zadowalają się niedopowiedzeniami. Dla nich wszystko musi być jasne. Oczywiście przy tym wszystkim pozostają spokojne i potrafią ocenić winy po obu stronach. Biorą odpowiedzialność za swoje czyny i słowa, co mężczyźni bardzo szanują.

Oczywiście te cechy nie tyczą się wyłącznie kobiet, ale również mężczyzn. Tak jak to zostało wcześniej wspomniane – szukamy osób, które są podobne do nas i będziemy na równi.

MA

Udostępnij:

Sklep