„Czego tak naprawdę chcą mężczyźni?”- to pytanie zadaje sobie mnóstwo kobiet. Jeśli także do nich należysz, poznaj zestaw cech, których każdy mężczyzna szuka w potencjalnej partnerce.

Często się uśmiechasz

Często się uśmiechasz, zazwyczaj masz dobry humor i jesteś pozytywnie nastawiona do świata. Z badań wynika, że szczery uśmiech może podnieść atrakcyjność kobiety w oczach mężczyzny nawet dziesięciokrotnie!

Jesteś optymistką

Jesteś pozytywnie nastawiona do życia. Nie zamartwiasz się niepotrzebnie i skupiasz się na pozytywnych stronach życia. Masz poczucie humoru i często się śmiejesz.

Zawsze jesteś sobą

Jesteś wierna sobie i swoim wartościom. Nawet jeśli jesteś z kimś w związku, masz swoje zdanie i nie pozwalasz sobie niczego narzucać. Zawsze jesteś sobą, nie udajesz kogoś innego.

Stawiasz na szczerość

Jesteś szczera i otwarta. Mówisz co myślisz, jesteś bezpośrednia i cenisz jasne, proste komunikaty. Nie lubisz gierek i manipulacji. Brzydzisz się fałszem i zakłamaniem.

Potrafisz się komunikować

Nie stroisz fochów i nie obrażasz się bez powodu, potrafisz rozwiązywać konflikty. Stawiasz na szczerą i otwartą komunikację. Wiesz, że bez tego żaden związek nie przetrwa.

Lubisz siebie

Lubisz i akceptujesz siebie. Masz kompleksy tak jak każdy, ale zdajesz sobie sprawę z tego, że nikt nie jest idealny i jesteś wystarczająca, nawet wtedy, gdy daleko Ci do doskonałości.

Znasz swoją wartość

Jesteś niezależna, pewna siebie i znasz swoją wartość. Akceptujesz swój charakter i zachowanie.  Nie potrzebujesz innych, aby czuć się spełniona i szczęśliwa.

Jesteś niezależna

Jesteś zaradna, silna i niezależna. Dobrze sobie radzisz w życiu. Jesteś odważna i nie boisz się podejmowania decyzji lub zmian. Traktujesz je jak wyzwanie, a nie przeszkodę.

Jesteś cierpliwa

Jesteś cierpliwa i nie zniechęcasz się szybko. Nie marudzisz i nie narzekasz, jeśli coś nie idzie od razu po Twojej myśli. Wiesz, że cierpliwość to cnota i czasem musisz poczekać na rezultaty swoich działań.

Jesteś wyrozumiała

Akceptujesz partnera takim jaki naprawdę jest i nie starasz się go zmieniać na siłę. nie próbujesz go wychowywać i naginać do swojej woli. Zdajesz sobie sprawę z jego zalet oraz wad i akceptujesz je.

Nie jesteś zaborcza

Nie jesteś przesadnie zazdrosna i zaborcza. Nie czujesz potrzeby ciągłej kontroli i sprawdzania mężczyzny na każdym kroku. Nie ograniczasz go i pozwalasz mu robić to na co ma ochotę.

Dobrze traktujesz innych

Dobrze traktujesz innych ludzi. Jesteś wyrozumiała i tolerancyjna. Zarówno wobec obcych, jak i przyjaciół oraz rodziny zachowujesz się dobrze. Traktujesz innych z szacunkiem, okazujesz im dobroć i zrozumienie.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img