Szukasz tego jedynego, ale wciąż coś staje Ci na drodze? Masz wrażenie, że wszyscy wokół są szczęśliwi i zakochani, i tylko Ty nie możesz znaleźć miłości? Być może popełniasz pewne błędy!

Dlaczego wciąż jesteś sama? Być może popełniasz te błędy!

Jesteś negatywnie nastawiona

Uważasz, że prawdziwych mężczyzn już nie ma, a wszyscy coś warci faceci są już zajęci. Jesteś negatywnie nastawiona, dlatego nie dajesz nikomu szansy już od początku. Skupiasz się wyłącznie na wadach i słabościach potencjalnego wybranka, z góry go skreślając.

Idealizujesz wybranka

Być może jest odwrotnie? Idealizujesz partnera i nie dostrzegasz żadnych jego wad. Bagatelizujesz sygnały alarmowe, znajdujesz wytłumaczenia do każdej sytuacji. Miłość Cię zaślepia, a Ty nie potrafisz trzeźwo myśleć i obiektywnie spojrzeć na Waszą relację. Nawet, jeśli ktoś ostrzega Cię przed osobą, z którą jesteś, po prostu w to nie wierzysz.

Za bardzo się spieszysz

Gdy poznajesz kogoś nowego, bardzo szybko się angażujesz. Oddajesz całą siebie i jesteś w stanie zrobić wszystko dla tej osoby. Nie dajesz sobie czasu na zastanowienie. To bardzo często źle się kończy, a Ty kolejny raz czujesz się wykorzystana i oszukana.

Za bardzo się starasz

Już od początku za bardzo się starasz i jesteś na każde zawołanie wybranka. Nie myślisz o sobie, swoich potrzebach i pragnieniach, wolisz spełniać jego zachcianki. Poświęcasz się, a swoje szczęście i zadowolenie uzależniasz od drugiej osoby. Jesteś zaskoczona, gdy on tego nie docenia, ani nie odwzajemnia.

Zmieniasz go na siłę

Nie podobają Ci się pewne cechy i zachowania mężczyzny, więc postanawiasz na siłę go zmienić. Próbujesz go wychować i sprawić, by pozbył się wad i niedoskonałości. Niestety nie zmienisz nikogo na siłę, wbrew jego woli. Za to na pewno zepsujesz w ten sposób swoją relację.

Jesteś zazdrosna

Zazdrość jest naturalnym uczuciem, którego doświadczyła każda osoba. Jednak przesadna zazdrość, połączona z kontrolowaniem i sprawdzaniem partnera, może zrujnować każdą relację. Jeśli jesteś nieufna i podejrzliwa, robisz wymówki, często masz pretensje i urządzasz mu awantury bez powodu, to zły znak.

Chcesz rządzić

Już od początku chcesz pokazać, że to Ty będziesz rządzić w waszej relacji. Chcesz podejmować wszystkie decyzje za partnera i mieć ostatnie słowo w istotnych kwestiach. Oprócz tego kontrolujesz go, sprawdzasz i jesteś zaborcza. To może łatwo go odstraszyć.

DZ

Udostępnij:

Sklep