Początki relacji z kobietą- bluszcz wyglądają fantastycznie i nic nie zapowiada trudności. Z czasem mężczyzna orientuje się, że ma do czynienia z kimś, kto coraz bardziej zapomina o swoim dotychczasowym życiu i zaczyna żyć wyłącznie jego sprawami. A stąd już tylko krok to nadmiernej kontroli, obsesyjnej zazdrości i manipulacji…

Jak wygląda związek z kobietą- bluszczem?

Na początku relacji z kobietą- bluszczem jest wspaniale i nic nie zapowiada nadchodzące katastrofy. Taka kobieta jest czuła, troskliwa i opiekuńcza. Jest świetną słuchaczką, pełną empatii i dobrej woli. Jest radosna, pełna energii i bardzo zaangażowana w związek. Zapatrzona w partnera, uważa że znalazła mężczyznę idealnego. Z tego powodu chce spędzać z nim coraz więcej czasu i wiedzieć o nim wszystko. Przez to coraz bardziej zapomina o swoim dotychczasowym życiu i zaczyna żyć wyłącznie jego sprawami…

Z czasem staje się coraz bardziej zazdrosna, chce ograniczyć kontakty partnera z innymi, zaczyna go sprawdzać i kontrolować. Targają nią silne emocje i obsesyjne myśli, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Boi się, że partner ją zostawi, a ona nie poradzi sobie sama. Coraz bardziej nim manipuluje, urządza awantury i zarzuca pretensjami. To unieszczęśliwia zarówno jej partnera, jak i ją samą. Taki związek nie ma szans na szczęśliwe zakończenie…

Tego nigdy nie rób, jeśli czujesz, że masz zadatki na kobietę- bluszcz!

Czujesz, że masz zadatki na to, by stać się kobietą- bluszcz? Pod żadnym pozorem nie rób tych rzeczy!

  • Nie wydzwaniaj do partnera przez cały dzień i nie zarzucaj go wiadomościami. Szczególnie, gdy jest z dala od telefonu lub wiesz, że jest zajęty. Pozostawanie ze sobą w kontakcie jest bardzo ważne, ale musisz zachować zdrowy rozsądek.
  • Jeśli partner spotyka się z przyjaciółmi lub został zaproszony gdzieś bez Ciebie, nie pojawiaj się tam bez uprzedzenia. Stąd tylko krok do osaczania drugiej osoby.
  • Przestań być zazdrosna o wszystkie kobiety w zasięgu wzroku partnera. Nie możesz zadręczać się tym, że on kogoś pozna i zostawi Cię na lodzie. Takie obsesyjne zazdrosne myśli nie mają sensu i tylko zatruwają Twój umysł.
  • Nie atakuj partnera ciągłymi pretensjami i podejrzeniami bez pokrycia. Nie oskarżaj go o niewierność i nie urządzaj awantur bez powodu.
  • Pamiętaj, że nawet w związku, każdy ma prawo do emocjonalnej przestrzeni, czasu dla siebie i odrobiny prywatności. Ty także nie chciałabyś, żeby ktoś Cię ciągle sprawdzał, kontrolował i nieustannie przy Tobie był.
  • Przestań towarzyszyć partnerowi na każdym kroku i być jego cieniem. Zacznij żyć własnym życiem i poświęć czas sobie. Znajdź sobie zajęcie, spróbuj nowego hobby i zaangażuj się w coś, co sprawia Ci przyjemność.
  • Zacznij pracować nad sobą: podwyższeniem swojej samooceny i poczucia własnej wartości.
  • Jeśli nie potrafisz poradzić sobie sama, nie bój się prosić o profesjonalną pomoc!

DZ

Udostępnij:

Sklep