Siła kobiety zazwyczaj nie wynika z jej charakteru, a doświadczeń i przeszłości jaką miała. Nauczyła się być silna, kiedy musiała. W dalszym okresie determinuje to nasz charakter, ale niektórzy mężczyźni nie potrafią zaakceptować silnych i niezależnych kobiet. Dlaczego?

Nie potrzebuje

Silna kobieta jak nikt inny potrafi sobie poradzić z samotnością i samodzielną codziennością. Potrafi nawet w domu robić rzeczy przypisane mężczyznom, kiedy była sama. To nie dla wszystkich mężczyzn jest akceptowalne, bo czują się niepotrzebni.

Wie, czego chce

Tego również boją się mężczyźni. Słysząc konkretne deklaracje lub oczekiwania czują się zagubieni, przytłoczeni. Ponadto ta kobieta bez rozpaczy potrafi rozstać się z tym, kto nie spełnia jej oczekiwań. Jest pewna tego, czego chce i potrzebuje w swojej drugiej połówce.

Widzi kłamstwa

Mężczyzna nie zmydli jej oczu, a żadne sygnały ostrzegawcze jej nie umkną. W końcu przeszłość czegoś ją nauczyła. Kiedy mężczyzna zaczyna mieć tajemnice, kombinować i podejrzanie się zachowywać ona sobie tego nie będzie tłumaczyła. Mając pewność, że nie jest z nią szczery szybko spakuje walizki.

Nie czeka

Kobieta silna idzie do przodu i nie będzie czekała, żeby facet za nią nadążył, tylko po prostu pójdzie dalej. Nie poczeka na zmianę, czasami nawet nie pójdzie na kompromis. Chce mieć to, czego oczekuje i potrzebuje.

Obnaży Twój charakter

Silna kobieta potrafi przejrzeć kogoś na wylot i nie da się omamić słowami. Liczą się dla niej zachowania, po których poznaje prawdziwe oblicze. To czasami dla mężczyzn jest wprost przerażające.

Domaga się uczciwości i wrażliwości

Ponieważ w przeszłości jej tego brakowało. Wie, że to tego potrzebuje i nie jest to zaleta u mężczyzny, ale niezbędna cecha - aby mógł jej to dać. Nie zaakceptuje półśrodków, a także nie będzie prosiła. Silna kobieta chce również zadbać o faceta. Zdaje sobie sprawę z tego, że nie tylko kobiety potrzebują ochrony.

Udostępnij:

Sklep