Współczesne trzydziestolatki coraz częściej wychodzą z założenia, że wolą być same niż z kimś, kto nie spełnia ich oczekiwań. Świadomie pozostają singielkami i wcale nie dążą do zmiany tego stanu. Dowiedz się, jakie jeszcze są powody decyzji o odpuszczeniu sobie mężczyzn!

Jakie są współczesne trzydziestolatki?

Współczesne trzydziestolatki zmieniły swoje oczekiwania co do związku i partnera. Zerwały z romantyczną wizją miłości aż po grób, czy wymarzonego księcia na białym koniu.. Coraz częściej wychodzą z założenia, że wolą być same niż z kimś, kto nie spełnia ich oczekiwań. Wiedzą, że nie muszą być z mężczyzną, który źle je traktuje, ani pozostawać w związku, w którym druga strona tak naprawdę ich nie kocha…

Dlaczego trzydziestolatki coraz częściej wolą być same?

Zdają sobie sprawę z tego, że mają wybór i z niego korzystają. Mają pewne wymagania i nie chcą zmniejszyć swoich oczekiwań wobec potencjalnego partnera. Nie uznają kompromisów, z tego powodu wolą poczekać, niż wiązać się z kimś na siłę. Świadomie pozostają singielkami i wcale nie dążą do zmiany tego stanu.

Jakie jeszcze są powody decyzji o odpuszczeniu sobie mężczyzn?

Podchodzą do sprawy praktycznie

Wiele kobiet po prostu podchodzi do sprawy praktycznie. Skoro mają poukładane życie zawodowe i osobiste, pasje, przyjaciół i czas na rozwój, czy rozpieszczanie samych siebie- po co to zmieniać? Zadają sobie pytanie, po co im mężczyzna, skoro mają wszystko czego chcą i kiedy chcą?

Nie chcą powtórki

Kobieta po 30-tce sporo już widziała, być może doświadczyła nieudanego związku, przeżyła miłosne rozczarowanie i nie chce wchodzić w to od nowa.  Boi się ponownego rozczarowania i nie chce znów cierpieć.

Nie chcą godzić się na kompromisy

Współczesne trzydziestolatki coraz częściej decydują się na bycie samemu, niż z byle kim. Mają wysokie oczekiwania i nie chcą ich zmniejszać, wiec znalezienie partnera, który wpasowałby się w och wymagania jest bliskie zeru. Na dodatek nie chcą się zmieniać, nie znoszą ograniczeń i dostosowywania się do innych.

Świetnie radzą sobie same

Takie kobiety doskonale radzą sobie same. Są zaradne, silne i niezależne. Świadomie zostają singielkami, chcą decydować o sobie, cieszyć się wolnością i robić to, na co mają ochotę! Stawiają się na pierwszym miejscu, są szczęśliwe, spełnione i wcale nie potrzebują do tego partnera.

Udostępnij:

Sklep