Blondynki czy brunetki? To niemal pewne, które kobiety cieszą się większym powodzeniem u mężczyzn

Czy istnieje ideał kobiety? Oczywiście, że nie. Jednym bezczynom spodoba się niska i szczupła blondynka, inni zdecydowanie bardziej zwrócą uwagę na brunetkę o pełnych, kobiecych kształtach, a jeszcze inni zachwycą się rudzielcem o ognistym temperamencie. Okazuje się, że szczególnie jednej kolor włosów sprawia, że me czynom szybciej bije serce. Zobaczcie, o jakim kolorze włosów kobiety mają zdecydowanie większe powodzenie u facetów.

Jakiś czas temu eksperymentowi społecznemu postanowiła poddać się Emily Schackleton z Wielkiej Brytanii. Dziewczyna przez kilka dni sprawdzała, czy kolor włosów ma wpływ na zainteresowanie mężczyzn. Emily stworzyła na Tinderze, popularnej aplikacji randkowej dwa konta. Przez kilka dni była brunteką, a następnie blondynką.

Swoje badania przedstawiła w portalu Metro.

Aby mój eksperyment był jak najbardziej wiarygodny, postanowiłam zastosować się do kilku prostych zasad - pisała

1. Będę obecna w aplikacji z każdym kolorem włosów przez dokładnie 3 dni.

2. Za każdym razem będzie to zupełnie nowy profil, więc poprzednie konto nie będzie miało wpływu na wyniki.

3. Bez żadnego zastanowienia zaakceptuję 200 przypadkowych mężczyzn najbliżej tej samej lokalizacji.

4. Nie napiszę do żadnego z nich jako pierwsza.

Czy kolor jej włosów sprawił, że dziewczyna miała inne zainteresowanie ze strony facetów? Okazuje się, że różnica była wręcz kolosalna.

Zobacz także: Płacisz za siebie na randce? Szarmanckie zachowania odchodzą do lamusa

Brunetka czy blondynka?

Eksperyment na Tinderze zaczęła z ciemnymi włosami. Brytyjka zaakceptowała 200 użytkowników płci męskiej i następnie czekała na ich reakcję. 28 mężczyzn było zainteresowanych jej poznaniem, a tylko sześciu z nich postanowiło się do niej odezwać.

Sytuacja zmieniła się, gdy Emily przez kolejne trzy dni zmieniła swoje konto i kolor włosów, tym razem logując się na Tindera jako blondynka. Okazało się, że w jaśniejszych włosach zrobiła zdecydowanie lepsze wrażenie na facetach. Z 200 użytkowników aż ponad połowa okazała zainteresowanie, a 20 mężczyzn zdecydowało się do niej odezwać.

W przypadku eksperymentu przeprowadzonego przez Brytyjkę, większe zainteresowanie wśród mężczyzn wzbudzała jako blondyna.

Zgadzacie się z tym, że blondynki mają większe zainteresowanie wśród mężczyzn?

Udostępnij: