Kobiety o tych imionach są zołzami dla swoich partnerów!!

Czy imiona mają wpływ na nasz charakter i osobowość? Jeżeli wierzyć ezoterykom, tak właśnie jest. Już w antycznych czasach wierzono, że imię ma wielką moc i może być zarówno dobrą wróżbą, jak i przekleństwem. Okazuje się, że życie z kobietami o tych imionach nie należy do najłatwiejszych. Należysz do nich?

Choć wydawałoby się, że to głównie mężczyźni uciekają przed zobowiązaniami, również niektóre kobiety nie potrafią wytrwać w stałej relacji. Zazwyczaj zależy to od charakteru, na który wpływ mają znaki zodiaku oraz imiona, które nosimy. To właśnie ich znaczenie zdradza wiele na nasz temat oraz może powiedzieć nam, czy nadajemy się do stworzenia idealnego związku. Choć mówi się, że faceci kochają zołzy, to kobiety o poniższych imionach potrafią swoim partnerom nieźle uprzykrzyć życie.

ZOBACZ TAKŻE: Osoby spod tych znaków zodiaku to prawdziwi egoiści. Unikaj ich jak ognia

Kobiety o tych imionach są najgorszymi żonami

1. Bożena - trudno jest ją zadowolić nawet wtedy, kiedy mężczyzna staje na głowie, aby spełnić jej zachcianki. Bożeny często złoszczą się o najmniejszą błahostkę oraz uwielbiają narzekać. Nie ma co liczyć na komplement z jej ust, ale na wytykanie wad i błędów.

2. Justyna - ma to do siebie, że często robi z siebie ofiarę, pomimo że nic takiego się nie wydarzyło. Mężczyzna, który za partnerkę weźmie Justynę musi być gotowy na częste fochy. Nigdy nie wiadomo, kiedy zmieni się jej humor, bo życie z Justyną jest istnym rollercoasterem.

3. Izabela - kobiety o tym imieniu pragną być traktowane wyjątkowo i ciężko je zadowolić. Uważają, że są stworzone do wyższych celów, niż tylko dbanie o dom i swojego partnera. Lubią luksus, a kiedy go im brakuje, potrafią być nieznośne. Każdy mężczyzna bierze sobie za partnerkę Izę musi mieć na uwadze, że będzie musiał sprostać jej wymaganiom.

4. Iwona- Iwony lubią same komplikować sobie życie. Ciężko im beztrosko korzystać z tego, co przynosi im los. Wolą przeskoczyć przeszkodę niż ją obejść. Jedno jest pewne, z Iwoną u swojego boku żaden mężczyzna nie będzie się nudził.

5. Patrycja - kobiety o tym imieniu są samodzielne i lubią żyć na własny rachunek. Nie mają zbyt wielkich ambicji wobec życia. Kiedy sobie coś postanowią, to będą dążyć do celu, nawet kiedy cały świat jest przeciwko nim. Patrycja jest szczęśliwa wtedy, kiedy żyje po swojemu.

6. Marta - to silna kobieta, która doskonale wie, czego chce. Marty są pewne siebie i twardo stąpają po ziemi. Choć brakuje im tolerancji, to nie można odmówić Marcie dyplomacji. Mężczyzna, który poślubi Martę musi wiedzieć, że to ona będzie rządzić w związku.

7. Sylwia - choć kobiety o tym imieniu są kochliwe, to niestałe w uczuciach. Mają zmienne nastroje i rzadko widzą swoją winę w konfliktach. Nie są pewne siebie, dlatego też wierzą w przepowiednie i chętnie korzystają z usług wróżbitów.

8. Beata - dla kobiet o tym imieniu liczy się komfort. Są w stanie zrobić wiele, aby żyć na wysokim poziomie. Potrafią poświęcić sprawy rodzinne, aby tylko spełnić swoje oczekiwania. Często trzeba sprowadzać je na ziemię, gdyż bujają w obłokach.

Udostępnij: