Słynna kłótnia Meghan i Kate. Ujawniono treść smsów!

Kilka dni temu światło dzienne ujrzała autobiografia księcia Harry’ego – „Spare”, w której były monarcha zawarł fragmenty dotyczące słynnej kłótni pomiędzy Meghan Markle, a księżną Kate. Po ostrej wymianie smsów, żona księcia Harry’ego zalała się łzami. O czym pisały panie?

  W ostatnim czasie książę Harry oraz jego małżonka Meghan Markle zaczęli ujawniać wiele szczegółów z życia royalsów. Najpierw wiele faktów pojawiło się w serialu „Meghan i Harry”, teraz natomiast nowe informacje wypłynęły po publikacji autobiografii księcia Harry’ego.

  Harry ujawnił historię, która dotyczyła kłótni pomiędzy swoją żoną, a szwagierką. W autobiografii zacytowane zostały smsy, które panie pomiędzy sobą wymieniały. Afera miała miejsce kilka dni przed ślubem Harry’ego i Meghan. Książę wspomniał, że wrócił do domu i zastał swoją przyszłą wówczas żonę na podłodze, zalaną łzami:

  Wróciłem do domu i znalazłem Meg na podłodze. Jęknął. Byłem przerażony widząc ją tak zdenerwowaną, ale nie myślałem, że to była katastrofa. (...) To było nie do zniesienia, ale tymczasowe. Kate nie miała nic złego na myśli, powiedziałam Megan. Następnego dnia Kate przyjechała z bukietem kwiatów i przeprosiła Meghan. – wyznał książę w swojej autobiografii.

  Kłótnia pomiędzy Kate, a Meghan zaczęła się od sprzeczki i sukienkę Charlotte:

   Sukienka Charlotte jest za duża, za długa, zbyt luźna. Płakała, kiedy mierzyła ją w domu – napisała w smsie Kate

   

  Rozumiem, ale mówiłam ci, że krawiec czeka od 8 rano. Czy możesz zabrać Charlotte, żeby przerobili jej sukienkę, tak, jak robią to inne matki? – odpisała jej Meghan.

   

  Meg zapytała, czy Kate jest świadoma, co się dzieje z jej ojcem. Kate odpisała, że wie o wszystkim, ale przecież sukienki. A ślub już za cztery dni!

  – opisał w biografii Harry.

  Nie wiem, co jeszcze napisać. Jeśli sukienka źle leży, to weź proszę Charlotte do Ajaya. Czeka tam cały dzień – rozżalona Meghan odpisała Kate.

  Żona księcia Harry’ego bardzo przeżyła ataki swojej szwagierki, które miały doprowadzić ją do łez.

  Udostępnij: