Jak poprosić o świadkowanie na ślubie? 7 pomysłów

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, dlatego warto, aby było ono wyjątkowe i niezapomniane. Wybór świadka czy świadkowej jest jednym z ważniejszych aspektów, które trzeba rozważyć podczas organizacji ślubu. Jednakże, przed poproszeniem kogoś o świadkowanie, warto zastanowić się, jak to zrobić, aby było to oryginalne i zapadające w pamięć.

Świadkowie to osoby bardzo ważne podczas ślubu, które stanowią wsparcie dla młodej pary i pomagają w organizacji ceremonii. Dlatego tak ważne jest poproszenie o tę funkcję w odpowiedni sposób. W poprzedniej części artykułu przedstawiliśmy kilka sposobów na to, jak poprosić o świadkowanie. Teraz przedstawimy kolejne pomysły.

Spersonalizowane zaproszenie

Najprostszym rozwiązaniem jest przygotowanie specjalnego zaproszenia na ślub dla swojego świadka, w którym zawrzesz prośbę o świadkowanie. Możesz zdecydować się na większy format, dodatkowy tekst, a także specjalne pudełko, aby zaproszenie stało się bardziej wyjątkowe.

Personalizowany kubek

Jeden z najbardziej oryginalnych sposobów na poproszenie o świadkowanie to personalizowany kubek. Taki kubek to praktyczny i sentymentalny gadżet, który będzie przypominał świadka o pięknych chwilach związanych z Waszym ślubem i weselem. Taki prezent będzie idealnym sposobem na prośbę o świadkowanie zarówno dla świadka, jak i świadkowej.

Box prezentowy

Innym pomysłem na poproszenie o świadkowanie jest przygotowanie boxu prezentowego z alkoholem, piersiówką czy męską biżuterią z grawerem. Taka forma zaproszenia na pewno zostanie zapamiętana przez Twojego świadka czy świadkową.

Wyjątkowe zaproszenie

Kolejnym sposobem na poproszenie o świadkowanie jest przygotowanie wyjątkowego zaproszenia. Można je przygotować samemu lub skorzystać z gotowych wzorów dostępnych w Internecie. Warto, aby takie zaproszenie było spersonalizowane i zawierało ciepłe słowa, które zachęcą do przyjęcia tej funkcji.

Świadek jako bohater

Innym sposobem na prośbę o świadkowanie jest przygotowanie specjalnej książki, w której świadek będzie głównym bohaterem. Taka książka może zawierać zdjęcia i wspomnienia z czasów dzieciństwa, ale również i z chwil związanych z młodą parą. Taki prezent to nie tylko wyjątkowy sposób na poproszenie o świadkowanie, ale również piękna pamiątka dla świadka.

Tablica LED

Coraz częściej stosowanym pomysłem na poproszenie o świadkowanie jest wykorzystanie tablicy LED. Można na niej układać różne wyrazy i zdania, które zostaną podświetlone. Taki gadżet na pewno przyciągnie uwagę i sprawi, że Twoje zaproszenie na świadka czy świadkową będzie niezapomniane.

Personalizowane wino

Innym sposobem na poproszenie o świadkowanie jest przygotowanie personalizowanego wina, które zostanie podane podczas wesela. Na etykiecie butelki możesz umieścić prośbę o świadkowanie oraz imię i nazwisko świadka czy świadkowej. Taka forma zaproszenia będzie na pewno elegancka i wyjątkowa.

Udostępnij: