Biedronka wprowadza nowość. Nie wszyscy klienci na tym skorzystają

Biedronka wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i proponuje im nową usługą. Sklep uruchomił własną sprzedaż internetową.

Biedronka to sieć, która zdobyła miano jednego z najpopularniejszych sklepów w Polsce. Swoją renomę zawdzięcza szerokiej sieci placówek rozsianych po całym kraju oraz bogatej ofercie produktowej, która odpowiada na potrzeby konsumentów. W Biedronce znajdziemy praktycznie wszystko, co potrzebne do codziennego funkcjonowania, od świeżych produktów spożywczych, przez artykuły gospodarstwa domowego, po kosmetyki i produkty dla dzieci.

Biedronka działa na polskim rynku od kilkudziesięciu lat. Od tamtego czasu nieustannie się rozwija, stale poszerzając swoją ofertę i dostosowując do preferencji konsumentów. Warto dodać, że produkty oferowane przez sklep dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, co czyni ją jednym z liderów wśród sklepów w naszym kraju.

Zakupy online na stronie Biedronki

Sieć sklepów Biedronka regularnie wprowadza nowości oraz innowacje i tym razem zdecydowała się wprowadzić możliwość zakupów online, co jest wygodnym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcą dokonać zakupów bez konieczności odwiedzania sklepów.

Odwiedzając stronę zakupy.biedronka.pl, klienci mogą teraz łatwo zamawiać swoje ulubione produkty z dostawą prosto do domu, nawet na cztery dni naprzód. Ciekawym rozwiązaniem jest nawet dostarczenie zakupów do dwóch godzin od złożenia zamówienia za dopłatą. Dostawa w dniu zamówienia kosztuje 19,99 zł, jednak istnieje możliwość obniżenia kosztów lub nawet darmowej dostawy przy zamówieniach powyżej 500 zł. Minimalna kwota zamówienia ustalona została na 249 zł, a w razie braku wybranych produktów, możliwa jest ich zamiana na inne dostępne w asortymencie.

Biedronka współpracuje z Glovo, co oznacza dodatkowe promocje dla klientów korzystających z nowego serwisu zakupowego. 

Dominik Prus-Wiśniowski, menedżer ds. projektów cyfrowych w Biedronce, zachęca do korzystania z zakupów online. Zarejestrowani użytkownicy mogą liczyć na dodatkowe korzyści, takie jak promocje dostępne dla posiadaczy karty Moja Biedronka.

Zakupów można dokonywać bez logowania jako gość sklepu, ale zdecydowanie korzystniej zalogować się własną kartą Moja Biedronka, dzięki czemu skorzystamy z wyjątkowo niskich cen oraz wielu promocyjnych okazji zakupowych znanych ze sklepów stacjonarnych i dostępnych tylko dla użytkowników kart Moja Biedronka. Pozwoli nam na to dość unikalne rozwiązanie – wydajny silnik promocyjny, z którym został zintegrowany sklep internetów - przekazał w komunikacie

Zakupy online Biedronce nie dla wszystkich

Jak czytamy na stronie Biedronki, póki co zakupy przez stronę sklepu mogą dokonać osoby, które mieszkają na terenie Warszawy, gdyż aktualnie wyłącznie tam realizowane są zamówienia. Jak zapowiada sklep, wkrótce ma się to zmienić.

Obecnie realizujemy zamówienia na terenie Warszawy, ale wkrótce planujemy rozszerzyć dostępność naszej usługi.

Zdjęcie Biedronka wprowadza nowość. Nie wszyscy klienci na tym skorzystają #1

Zobacz także: PEPCO podjęło decyję! Popularna zabawka wycofana! Grozi poparzeniem

Udostępnij: