Najczęstsze kłamstwa mężczyzn. Poznaj typowe kłamstwa mężczyzn, które kobiety słyszą najczęściej.

Nie ma osoby, której nie zdarzyło się powiedzieć nieprawdy. To może wydawać się zaskakujące, ale z badań wynika, że mężczyźni średnio kłamią aż sześć razy dziennie! Poznaj typowe kłamstwa mężczyzn, które kobiety słyszą najczęściej.

Z badań przeprowadzonych przez Daily Mail wynika, że mężczyźni mijają się z prawdą aż sześć razy dziennie. Inne badania z kolei wskazują, że kłamią trzy razy więcej niż kobiety. Dowiedz się, jakie kłamstwa najczęściej mężczyźni mówią kobietom. Czy słyszałaś kiedykolwiek któreś z nich?

Jakie kłamstwa najczęściej mówią mężczyźni?

1. To tylko koleżanka

Tak naprawdę czuje do niej miętę, ale nie chce się przed Tobą do tego przyznać. Zwłaszcza jeśli zależy mu na Tobie, ale jednocześnie ona mu się podoba. Przez to ciężko mu się zdecydować, którą z Was wybrać. Dlatego jedną traktuje jako plan awaryjny, na wszelki wypadek, gdyby nie wyszło mu z drugą. Smutne, ale prawdziwe…

2. Nie mam żony/dziewczyny

Wielu mężczyzn licząc na romans z nowopoznaną kobietą, za żadne skarby nie przyzna się do tego, że jest w związku. Uparcie milczą o czekającej na nich w domu żonie… zazwyczaj prawda wychodzi na jaw, gdy jest już za późno.

3. Zadzwonię do Ciebie jutro

A potem on tego nie robi, ani jutro, ani pojutrze… ani nigdy. Gdy się ponownie spotkacie, może tłumaczyć, że zgubił Twój numer, jego telefon się zepsuł lub rozładował, miał pilną sprawę lub wypadek… Taaa, doskonale to znamy.

4. Jesteś pierwszą kobietą, z którą to zrobiłem

To zdanie ma sprawić, że poczujesz się niepotwarzalnie. Mężczyzna chce w ten sposób podkreślić, że jesteś wyjątkowa. Niestety takie wyznanie rzadko kiedy jest prawdziwe i prawdopodobnie przed Tobą słyszało je wiele innych kobiet.

5. Nigdy bym Cię nie zranił

Takie obietnice mężczyźni szczególnie często składają na początku znajomości. Chcą, żebyś poczuła się bezpiecznie i pewnie w ich towarzystwie. Jednak mimo najszczerszych chęci, nikt nie może tego zagwarantować. Nie wiadomo co przyniesie przyszłość i jak potoczy się Wasza historia. Dlatego lepiej nie składać obietnic bez pokrycia.

6. Nikogo nigdy tak nie kochałem

Zapewnienie o swoim wyjątkowym uczuciu i miłości to bardzo częsty przypadek. Nawet jeśli mężczyzna ma za sobą wyjątkowy związek to i tak zwykle mówi swojej obecnej partnerce, że nikogo tak mocno nie kochał jak jej, nawet jeśli nie jest to prawdą.

Udostępnij: