Wiele z nas trafiło na mężczyzn, którzy nie potrafią bądź nie chcą poważnej relacji. Wchodzenie z nimi w związki mimo sygnałów ostrzegawczych najczęściej kończy się bardzo źle.

Związki toksyczne, niszczące, odbierające energię i radość. Druga osoba powinna nas uskrzydlać, nigdy wręcz przeciwnie. Część kobiet kilka razy wchodzi w relacje bez przyszłości, nie wiedząc dlaczego znowu się nie udało. Przedstawiamy kilka rad i typy mężczyzn, których powinnyśmy unikać, aby się nie rozczarować.

 Jak podchodzić do nowych znajomości?

Przede wszystkim z dystansem. Nawet jeśli po pierwszym spotkaniu myślimy, że spotkałyśmy miłość swojego życia - to cudowne uczucie, ale nigdy nie można tak szybko całkowicie zaufać i lekceważyć sygnały ostrzegawcze. Po pierwszym spotkaniu targają nami emocje, czasami nie potrafimy trzeźwo myśleć.

Zachowanie na pierwszych spotkaniach może być zgoła inne od tych prezentowanych na co dzień, tak więc trzeba zachować czujność. Niestety istnieją przypadki cudownego mężczyzny na początku znajomości, który pokazuje swoje prawdziwe oblicze po zauroczeniu, gdy zdobędą kontrolę. Oczywiście nie należy zakładać, że tak właśnie będzie; chodzi tylko o zachowanie czujności.

Typy mężczyzn, których lepiej unikać

Osoby skoncentrowane na sobie nigdy nie są zainteresowani drugą osobą i jej zdaniem, tak więc relacja z nimi nie może być udana, ponieważ wszelkie różnice nie będą na bieżąco dyskutowane, a raczej skończą się awanturą. Kolejnym typem są osoby mające ogromną potrzebę kontrolowania, wszystkiego i wszystkich wokół. Tacy mężczyźni nie ufają partnerce, potrafią zrobić problem tam, gdzie go nie ma.

Problem stanowią również alkoholicy, narkomani. Pięknym jest wierzyć, że osoba się może pod naszym wpływem zmienić, jednak ona tego sama nie chce, tak się nie stanie. Kolejnym typem mężczyzn są osoby utrzymujące niezdrowe relacje ze swoimi ex lub z rodziną. Chodzi o dwie skrajności. Utrzymywanie ciągłych relacji z byłą może się wiązać z uczuciami, które wciąż pozostały. Słuchanie się rodziców przez dorosłego mężczyznę, brak własnego zdania również nie jest mile widziane. Tak samo na odwrót - szkodzenie swojej rodzinie, lub próba utrudnienia życia byłej nie są dobrymi znakami.

NB

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img