Poznaj sześć typów mężczyzn, w których nie warto się zakochiwać! Zamiast długiego i szczęśliwego życia, czeka Cię wiele łez i cierpienia…

Maminsynek

Mężczyzna, który ma dobre relacje ze swoja matką, szanują i dobrze traktuje jest wspaniałym kandydatem na partnera. Jednak gdy mimo upływu lat, nie potrafi przeciąć pępowiny i odciąć się od wpływu mamusi, to może być zły znak! Jeśli Twój partner konsultuje z matką każdą decyzję, pozwala jej kierować swoim życiem i na wszystko się zgadza, to nie wróży dobrze waszej relacji. Może się okazać, że przyszła teściowa będzie miała znacznie większą rolę w waszym związku niż ty sama!

Piotruś Pan

Piotruś Pan to wieczny chłopiec, który nie potrafi emocjonalnie i psychicznie dorosnąć. Unika odpowiedzialności, zobowiązań, ucieka przed nimi, nie potrafi i nie chce podejmować decyzji. Na dodatek jest zapatrzonym w siebie, próżnym egoistą. Nie potrafi przyznać się do popełnionego błędu, nawet gdy wina leży po jego stronie. Nie potrafi wyrażać swoich uczuć i emocji. Skrajnie skupia się na sobie, zapominając o partnerce i jej potrzebach.

Narcyz

Narcyz jest zakochany w sobie, egocentryczny i próżny. Jest bezkrytyczny i przekonany o własnej wyjątkowości i ogromnych potencjale oraz możliwościach. Tak bardzo skoncentrowany na sobie, że skoncentrowany na sobie, że nie zauważa innych. Oczekuje, że inne osoby będą go wielbić i się podporządkowywać. Choć początki związku z narcyzem są magiczne, jesteś nim oczarowana i nie możesz oprzeć się jego urokowi, to wkrótce zauważasz, że obdarzasz uczuciem kogoś, kto w ogóle tego nie odwzajemnia… Ten związek to przepis na katastrofę.

Bad Boy

Kobiety uwielbiają niegrzecznych chłopców, wiele z nich kieruje się w życiu zasadą, że „łobuz kocha najbardziej”. Jednak faceci z kryminalną przeszłością nie są dobrym wyborem! Lepiej odpuść sobie ten typ, jeśli nie chcesz cierpieć i wylewać łez.

Nałogowiec

Taki typ mężczyzny może przyciągać kobiety, które mają w sobie coś wybawicielki i ratowniczki. Poznając nałogowca, chcą go za wszelką cenę uratować i wyprowadzić na dobrą drogę. Lepiej oszczędź sobie nerwów, taki mężczyzna jeden nałóg z łatwością może zastąpić drugim i tak przez całe życie…

Manipulator

To najgorszy typ, z jakim można się spotykać. Taki mężczyzna nie waha się kłamać, oszukiwać, manipulować i wykorzystywać ludzi do własnych celów. Zależy mu tylko na sobie, nie liczy się z uczuciami i potrzebami innych. Bez wahania wymieni Cię na lepszy model, gdy mu się znudzisz lub przestaniesz spełniać jego oczekiwania. Lepiej nie wchodź w związek z manipulatorem!

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img