Niektóre kobiety wciąż przyciągają niewłaściwych mężczyzn. Dlaczego wybierają partnerów, którzy je unieszczęśliwiają? Poznaj siedem głównych powodów!

Nie mają odpowiedniego wzorca

Wiele kobiet wchodzi w toksyczne relacje, ponieważ nie miały w życiu właściwego wzorca. Przemoc w rodzinie, dysfunkcyjny związek rodziców, brak męskiego wzoru, mogą wpływać na problemy z przywiązaniem i tworzeniem relacji. Jeśli ktoś nie wie, jak powinien wyglądać zdrowy, wciąż źle wybierasz potencjalnych partnerów.

Nie mają do siebie szacunku

Zdarza się, że kobiety po prostu uważają, że nie zasługują na nic lepszego. Nie mają do siebie szacunku, na dodatek mają niskie poczucie własnej wartości, uważają, że szczęście i prawdziwa miłość nie są dla nich.

Boją się samotności

Być może kobieta nie chce być sama i za wszelką cenę szuka partnera. Nie wie, jak sobie poradzić i żyć w pojedynkę. Po prostu boi się samotności i tego co z nią związane. Przeraża je wizja samotnego życia i zrobią wszystko, aby tego uniknąć. Desperacko szukają nowych partnerów lub na siłę tkwią w związkach, które są dla nich złe.

Są zdesperowane

Zdarza się, że kobiety wybierają niewłaściwego mężczyznę, ponieważ są zdesperowane. Nie szukają mężczyzny, tylko związku. Za wszelką cenę chcą zmienić status cywilny, więc rzucają się w objęcia pierwszego lepszego kandydata. Często idealizują go i przymykają oko na wiele spraw. Również na to, że źle je traktuje i przez to są nieszczęśliwe…

Skaczą na głęboką wodę

Kobiety są najbardziej skłonne do zakochania się bez pamięci po emocjonalnie ciężkich doświadczeniach, np. rozstaniu, rozwodzie, albo utracie bliskiej osoby. Nie myślą wtedy jasno i mogą przez to podjąć złą decyzję.

Mają wygórowane oczekiwania

Wiele kobiet ma wygórowane oczekiwania co do przyszłego partnera i związku. Mają w głowie ideał mężczyzny i nie dają szansy nikomu, kto nie spełnia ich oczekiwań? Jeśli coś dzieje się nie po ich myśli, rezygnują i nie pozwalają, aby nowa relacja miała szansę się rozwinąć.

Za bardzo się starają

Zdarza się, że kobieta po prostu za bardzo się stara. Spełnia wszystkie zachcianki partnera i pozwala się wykorzystywać. Nie dostrzega jego wad i problemów w relacji, idealizuje związek. Jest w stanie zrobić dla niego partnera wszystko, nawet jeśli to dzieje się wbrew niej i ją unieszczęśliwia.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img