Czasem wydaje nam się, że miłość pokona wszystkie problemy i że „jakoś to będzie”. Choć zauważamy pewne sygnały alarmowe, ignorujemy je i brniemy dalej w związek. W takiej sytuacji warto się zatrzymać i zastanowić, czy iść dalej, czy może się wycofać.

  Nie wychodź za niego za mąż, jeśli zauważasz te sygnały

  Zwróć uwagę na znaki ostrzegawcze

  Zdarza się, że zbyt pochopnie podejmujemy decyzję o zawarciu małżeństwa, a życie potem to weryfikuje. Dochodzi do dramatycznych zwrotów akcji, nasz związek się rozpada, cierpimy i trudno nam się z tym pogodzić. Żeby tego uniknąć, warto wcześniej zwrócić uwagę na pewne sygnały alarmowe. Jeśli zauważasz je w swojej relacji, lepiej nie wychodź za mąż!

  Nie wychodź za niego za mąż, jeśli zauważasz te sygnały

  Nie możesz na nim polegać

  Gdy twój partner łamie obietnice i nie dotrzymuje zobowiązań, to zły znak. Jeśli nie jest dla Ciebie oparciem i nie możesz na nim polegać w trudnych chwilach, zastanów się, czy warto brnąć w taki związek. może się okazać, że zostaniesz sama, gdy najbardziej będziesz go potrzebowała.

  Nie poświęca Ci czasu i uwagi

  Gdy on nie ma dla Ciebie czasu i nie poświęca Ci uwagi, to znak, że nie zależy mu na Tobie tak mocno, jakbyś tego chciała.

  Jest niewierny

  Liczysz na to, że małżeństwo go zmieni i wyleczy z wad? To mało prawdopodobne. Jeśli partner był niewierny i cię zdradził przed ślubem, nie możesz spodziewać się tego, że zawarcie małżeństwa cokolwiek zmieni… To naiwne i życzeniowe myślenie, które tylko sprawi, że będziesz cierpieć.

  Nie mówi o przyszłości

  Jeśli jesteś jedyną osobą w tym związku, która planuje wspólną przyszłość, nie licz na to, że on tego chce. Gdy on nie chce rozmawiać o przyszłości i snuć planów na dalsze lata, to znak, że nie planuje ich spędzić z tobą. Przez to nie masz pojęcia, do czego prowadzi Wasz związek i na czym stoisz.

  Nie wiesz na czym stoisz

  Nie wiesz, czy on traktuje Cię poważnie i czy mu na Tobie naprawdę zależy. Mimo zapewnień i wyznań miłości, wasza relacja wciąż jest na tym samym poziomie. Mimo wcześniejszych odmiennych ustaleń, nic się nie zmienia. Tak naprawdę nie wiesz co on myśli, czuje i kim dla niego jesteś.

  DZ

  Udostępnij:

  Sklep