Jeśli jesteś z mężczyzną, spod któregoś z tych znaków zodiaku, będziesz miała szczęśliwy związek!

Te sześć znaków zodiaku to najlepsi mężowie! Jeśli Twój partner jest jednym z nich, możesz się nazwać prawdziwą szczęściarą!

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Byk w związku ceni sobie stabilność, poczucie bezpieczeństwa i harmonię. To mąż idealny, głowa rodziny i pan domu. Jest prawdomówny, szczery i tego samego wymaga od swojej drugiej połówki. Może mieć problemy z nadmierną podejrzliwością i zazdrością o partnera. Gdy dowie się o niewierności drugiej połówki, już nigdy jej nie zaufa i więcej się przed nią nie otworzy.

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Rak w związku jest prawdomówny i wierny. Jeśli jest otoczony miłością, doceniany, czuje się bezpiecznie, a jego potrzeby są zaspokajane, nie szuka wrażeń na boku i nigdy nie zdradzi. Po ślubie będziesz miała u swojego boku opiekuńczego, wrażliwego i kochającego mężczyznę.

Waga (23 września - 22 października)

Stabilna i zrównoważona Waga ceni sobie partnerski związek. jest uczciwa i lojalna, nie jest zainteresowana poszukiwaniem wrażeń poza relacją. Prawdomówna, szczera i wierna, będzie idealnym towarzyszem na dobre i na złe.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Skorpion będzie idealnym mężem, który nie widzi świata poza swoją drugą połówką. Związki, jakie tworzy są pełne namiętności, pasji i ognia. Jest wspierający, troskliwy i bardzo opiekuńczy. Jednak jeśli ktoś raz nadszarpnie jego zaufanie, to już go nie odzyska! Nie wybaczy niewierności partnerowi. Zdrada oznacza dla niego definitywny koniec.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Koziorożec bardzo poważnie traktuje swoje zobowiązania i podchodzi do nich na serio. Z pewnością znajdziesz w nim bardzo wspierającego, lojalnego, uważnego o kochającego męża. Na dodatek to jeden z najwierniejszych znaków zodiaku.

Ryby (19 luty- 20 marca)

Mężczyzna spod znaku Ryb jest wspaniałym ojcem i niezwykle kochającym mężem. Troskliwy, czuły, opiekuńczy i bardzo oddany. Nigdy nie pozwoli Cię skrzywdzić i będzie chciał dać Ci gwiazdkę z nieba. Jeśli Ty również jesteś romantyczną duszą, to idealnie trafiłaś.

DZ

Udostępnij: