Jak okazują miłość mężczyźni spod tych znaków zodiaku?

Każdy okazuje miłość w inny sposób. Niektórzy mężczyźni otwarcie mówią o uczuciach i zdobywają się na wielkie romantyczne gesty, a inni są skryci i okazują miłość codziennymi, drobnymi gestami. Znak zodiaku może powiedzieć wiele na ten temat. Podpowiadamy, jacy w związkach są mężczyźni spod różnych znaków!

Jak okazują miłość mężczyźni spod tych znaków zodiaku?

Baran

Mężczyzna spod znaku Barana jest troskliwy, opiekuńczy, czuły i co najważniejsze bardzo oddany. Trudno mu znaleźć tę jedyną, ponieważ jest wybredny i ma wysokie oczekiwania, ale jeśli już się zakocha, będzie dogadzał swojej wybrance i traktował ją jak prawdziwą księżniczkę.

Byk

Jest prawdomówny i szczery i tego samego wymaga od swojej drugiej połówki. W związku najbardziej ceni sobie wierność i zaufanie, możesz mieć pewność, że nigdy nie dopuści się zdrady. Jednocześnie ma skłonność do zazdrości i nadmiernej kontroli… wszystko to z troski o Ciebie!

Bliźnięta

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt jest opiekuńczy, lojalny i oddany wobec osób, na których mu zależy. Jego miłość przejawia się w codziennych rzeczach – zakupach, zrobieniu obiadu, drobnych naprawach, czy telefonie z pytaniem, jak Ci minął dzień.

Rak

Mężczyzna urodzony pod znakiem Raka jest spontaniczny, szalony i nigdy nie będziesz się z nim nudzić! Zorganizuje Ci wolny czas, wciąż będzie wymyślał nowości i szukał razem z Tobą wrażeń. Zycie z nim będzie pełne pozytywnych niespodzianek.

Lew

Gdy Lew jest otoczony miłością, doceniany i czuje się bezpiecznie, nigdy nie zawiedzie Twojego zaufania i Cię nie zdradzi. Kocha gwałtownie i namiętnie, związek z nim pełen jest miłosnych uniesień, ale także dramatycznych upadków. Nie każda kobieta jest na to gotowa.

Panna

Mężczyzna spod znaku Panny jest bardzo uporządkowany i praktyczny. W związku jest Twoim najlepszym przyjacielem i o tego rozpoczyna każdą relację. Najbardziej ceni wierność, zaufanie i harmonię. Zrobi wszystko, aby to utrzymać. Będzie o Ciebie dbał i się troszczył, spełniał wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania.

Waga

To połączenie romantycznego i rozsądnego mężczyzny w jednym. Twoje potrzeby i pragnienia zawsze stawia na pierwszym miejscu i będzie starał Ci się dogodzić we wszystkich kwestiach. Liczy się z Tobą, szanuje Cię, okazuje Ci zainteresowanie i uwagę. Chce Ci zapewnić wszystko, co najlepsze!

Skorpion

Skorpion bywa zamknięty w sobie i tajemniczy, dlatego bardzo trudno przychodzi mu powiedzieć: „Kocham”. Raczej jest przyzwyczajony do tego, że to ty wyznajesz miłość. Gdy już się przed Tobą otworzy i Ci zaufa, ofiaruje Ci wszystko co najlepsze.

Strzelec

Choć wasza relacja będzie daleka od gwałtownych uniesień i porywów namiętności, znajdziesz przy nim bezpieczeństwo i oparcie w trudnych chwilach. Strzelec zawsze Cię rozbawi i poprawi Ci humor, przy nim smutek nie będzie gościł długo na twej twarzy.

Koziorożec

Koziorożec jest skryty i nie potrafi okazywać uczuć. Jest wymagający w stosunku do swoich partnerek, tak jak bywa wymagający w stosunku do siebie. Z tego powodu trudno mu znaleźć miłość.

Wodnik

Wodnik jest pogmatwanym partnerem. Na początku okazuje obojętność, chłód i całkowity brak zainteresowania. Trudno go rozgryźć i bliżej poznać. Jednak gdy już kogoś pokocha, to daje z siebie wszystko. W pełni skupia się na partnerce, spełnia wszystkie jej potrzeby i pragnienia.

Ryby

Mężczyzna spod znaku ryb jest romantyczną duszą. To wrażliwy, czuły i delikatny kochanek. Nie ma problemu z wyznaniem miłości i okazywaniem tego, co czuje. Chce być z Tobą w ciągłym kontakcie i spędzać razem mnóstwo czasu – w ten sposób mówi, że Cię kocha.

ZOBACZ TAKŻE: Kobiety w tym wieku mają najmniejsze powodzenie! To najgorszy czas dla singielki!

 

Udostępnij: