Lubisz przechadzać się ze swoim partnerem po mieście, trzymając się za ręce? To, czy wszystkie Wasze palce są mocno splecione, czy trzymacie się tylko małym paluszkiem, może wiele powiedzieć o Waszym związku. Te drobne proste gesty pokazują na jakim etapie jest Wasza relacja.

Sprawdź, czy przeświadczenia psychologów są zgodne z rzeczywistością.

#PARTNER PRZYCIĄGA TWOJĄ RĘKĘ DO SIEBIE

Jeśli partner stara się trzymać Twoją rękę jak najbliżej siebie, prawdopodobnie próbuje dominować lub dominuje w związku. W ten sam sposób zazwyczaj rodzice trzymają dłonie swoich dzieci, dlatego może to również świadczyć o tym, że się o Ciebie boi, troszczy i próbuje utrzymać przy sobie.

#TRZYMASZ SIĘ PARTNERA POD RĘKĘ

Trzymanie partnera pod rękę prawdopodobnie oznacza, że dobrze się znacie, w pełni akceptujecie i czujecie się swobodnie w swoim towarzystwie. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku osób nieśmiałych, kiedy próbujesz się schować za ramieniem partnera, szukasz oparcia i ochrony.

#MOCNO SPLECIONE ZE SOBĄ PALCE

Lubisz splatać palce na przemian z palcami partnera? To oznaka tego, że Wasz związek jest przepełniony miłością i namiętnością. Tak trzymają się zazwyczaj pary z krótkim stażem, kiedy obaj kochankowie są pełni pasji. Jeśli tak trzymacie się za ręce, to znaczy, że obojga cieszy bardzo wspólnie spędzany czas.

#DŁONIE SKIEROWANE W DÓŁ, PALCE NIE SĄ SPLECIONE

To ułożenie świadczy o wielkiej miłości i stabilizacji. Ważne jest to, czy Twoja dłoń, czy partnera jest z przodu, ponieważ ta osoba dominuje zazwyczaj w związku.

#NIE TRZYMACIE SIĘ ZA RĘCE

Idziecie obok siebie i nie trzymacie się za ręce? Prawdopodobnie z biegiem czasu, do waszego związku wkradła się rutyna. Nie zawsze jednak oznacza to coś złego. Możliwe, że jeden z partnerów potrzebuje dla siebie więcej przestrzeni.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img