Jeśli on się tak zachowuje, prawdopodobnie nie jest z Tobą szczęśliwy

Jakie zachowanie wskazuje na to, że Twój partner nie jest z Tobą szczęśliwy? Istnieje kilka jasnych sygnałów, na które warto zwrócić uwagę.

  Chociaż może Ci się wydawać, że Twój partner jest z Tobą szczęśliwy i traktuje Wasz związek poważnie, jednak, gdy zauważysz u niego te zachowania możesz zacząć być podejrzliwa, czy rzeczywiście Wasza relacja ma przyszłość.  

  Słaby kontakt

  Jeśli przestał odbierać telefony, nie odpisuje na wiadomości i nie śpieszy mu się do spotkania z Tobą, to być może trzyma cię na dystans. Wasz kontakt nie sprawia mu już przyjemności, a wręcz jest męczący. Dotyczy to oczywiście sytuacji, kiedy brak kontaktu się przedłuża.

  Nie cieszy się ze spotkań

  On nie stara się nawet udawać, że cieszy się z waszego spotkania. Jest zajęty zupełnie czymś innym i daje ci do zrozumienia, że twoja obecność go męczy.

  Wywołuje kłótnię

  Jeśli on zaczął wywoływać kłótnie o najmniejsze bzdety, to prawdopodobnie chce wciąż trzymać cię na dystans. Po kłótni można ze sobą nie rozmawiać. Być może nie chce być już w tym związku, ale nie jest w stanie podjąć decyzji.

  Nie wykazuje zaangażowania

  Jeśli kiedyś bardzo o ciebie zabiegał, sprawiał ci małe przyjemności i starał się, a teraz sytuacja wygląda odwrotnie, to znak, że coś jest nie tak.

  Nie ma cię w jego planach na przyszłość

  Jeśli on planuje swoją przyszłość nie uwzględniając cię w niej, to możesz być prawie pewna, że nie planuje również kontynuować waszego związku.

  Interesuje się innymi kobietami

  Zainteresowanie innymi kobietami, oglądanie się za nimi w twoim towarzystwie może świadczyć o tym, że on nie traktuje Waszej relacji zbyt poważnie i wciąż szuka nowych wrażeń.

  Udostępnij: